Jak nosit leopardí vzor? Máme pro vás 7 tipů

Jak nosit leopardí vzor? Máme pro vás 7 tipů
Ohodnoťte článek!

Zvířecí a především leopardí vzory rychle ovládly letošní podzim – a jejich vláda ještě zdaleka nekončí. Poradíme vám, s čím vším leoparda kombinovat, aby výsledek byl vkusný a originální.  

Kostky, přírodní barvy a zvířecí motivy – těch jste si rozhodně nemohla nevšimnout. Že se vám zdají příliš odvážné? Stačí je jen správně sladit. Leopardí vzory se u módních kousků objevují už pěknou řádku let a jsou stále oblíbené. Nemusíte se šelmích motivů obávat, při jejich nošení platí jednoduché pravidlo: s jejich množstvím šetřete, jeden leopardí módní doplněk vám bohatě stačí. Když toto pravidlo dodržíte, vytvoříte si velmi osobitý a přitom decentní styl. Vždy se řiďte instinktem – volte raději minimalismus, chytré kombinace a pokaždé jen kvalitní a luxusní materiál.

  1. Leopardí kabát – hodí se ke každému outfitu

Leopardí kabát vás nejen pěkně zahřeje, ale můžete jej obléknout k šatům i kalhotovému kostýmu. Hodí se k němu denimové džíny i společenské kalhoty – oblečení, které běžně nosíte do práce. Jediné, na co byste si měla dát pozor, je přemíra různorodých vzorů.

  • Leopardí boty, bílá košile a rifle – střídmá elegance

Pokud si libujete v ležérním stylu a nenápadnějších doplňcích, postačí vám leopardí kozačky, kotníkové boty či pásek. Oblékněte úzké džínové kalhoty, jednoduchou bílou košili a nazujte divoké šelmí boty. Nebudete poutat tolik pozornosti a přitom svůj každodenní oděv ozvláštníte. Nejlépe se leopardí boty hodí k černým legínám – košili pouze vyměníte za bílé košilové šaty.

  • Vzdušná halenka k legínám

Elegantní ozdobná halenka s potiskem leoparda vypadá pěkně k sukni i legínám. Snažte se ji však nekombinovat s příliš komplikovanou sukní či vzorovanými kalhotami – původně střídmý outfit by se snadno změnil v módní faux pas.

  • Šaty, sukně i kalhoty

K leopardím šatům skvěle padne kožená bunda. A pak taky samozřejmě vysoké černé kozačky. Délku šatů vybírejte opatrně – nechcete přece působit lacině. Na párty se odvážnější model hodí, v práci by ale vypadal nepatřičně. Sukni slaďte s halenkou v jednoduché, a pokud si troufnete, i v jasnější barvě – například oranžové. Obout k ní můžete klidně i tenisky. Totéž platí také pro leopardí legíny.

  • Leopardí bekovka

Rovněž u čepic a bekovek se objevují vzory přímo z džungle. Leopardí motiv může zdobit buďto pouze kšilt, anebo celou bekovku. Jestli ráda nosíte černou, nebo jste propadla letošnímu kouzlu kostek, neváhejte je doplnit vzorovanou pokrývkou hlavy – leopardí bekovka je překvapivě univerzální.

  • Vzorovaná kabelka

Protože leopardí vzory se letos vyskytují úplně všude, najdete je i na kabelkách. Může přitom jít jen o nepatrný motiv, který snadno sladíte s botami.

  • Pyžamo i spodní prádlo

Možná, že se vám leopardí vzor líbí, ale do společnosti byste v něm nevyrazila, v tom případě si pořiďte leopardí pyžamo, nebo spodní prádlo. Na divoký leopardí vzor si rychle zvyknete
a brzy třeba vyzkoušíte i trochu odvážnější model.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist