Jak prodloužit koupací sezónu

Jak prodloužit koupací sezónu
Ohodnoťte článek!

Také jste neodolali a na léto jste si na zahradu pořídili rodinný bazén? Rodinné bazény se u nás rychle uchytily jako součást zahrad. Okolo bazénu si můžete vytvořit příjemný relaxační koutek, kde umístíte posezení pro návštěvy, gril, polohovací lehátka, atd. Zkratka vaši soukromou oázu klidu, kde si můžete v horkém počasí odpočinout spolu se svou rodinou a přáteli.

Je dobré pořídit k bazénu také další příslušenství, které vám zpříjemní jeho užívání. Do bazénového příslušenství řadíme například schody do bazénu, které zejména dětem a starším lidem zjednoduší vstup a výstup z bazénu. Do této kategorie také patří nejrůznější filtrace, bazénové vysavače či bazénová chemie.

Venkovní počasí už dávno není letní. Ani s chladnějším počasím se však nemusíte s koupáním ve svém bazénu rozloučit. Koupací sezónu si můžete prodloužit poměrně jednoduše – stačí si pořídit zastřešení. Zastřešení bazénů se vyrábí v několika různých variantách. Pro prodloužení koupací sezóny se hodí pevné zastřešení, které vytváří ještě dostatečný prostor okolo bazénu. Když připojíte ohřev vody, můžete si svého rodinného bazénu užívat po celý rok a za každého počasí. Stejným způsobem si můžete nechat zastřešit také například vířivku. Zastřešení je praktické nejen z důvodu prodloužení koupací sezóny. Je dobré také proto, že zabraňuje nánosu nečistot do bazénu (př. spadané listí).

Velký výběr bazénových zastřešení nabízí společnost Albixon – specialista na bazény a bazénové příslušenství. Kompletní nabídku najdete na internetových stránkách www.albixon.cz/zastreseni/. Objednat si můžete také montáž zastřešení. V nabídce dále najdete kromě samotných bazénů i veškeré bazénové příslušenství. Prohlédněte si i nabídku vířivek, solárních sprch a infrasaun. Doma si můžete vytvořit svou vlastní relaxační oázu klidu a navíc uděláte něco i pro své zdraví. Bazény, vířivky i infrasauny udělají radost dětem i dospělým.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist