Jak si vychovat budoucí elitu?

Děti jsou budoucnost každé společnosti. Jsou to naši budoucí politici, právníci, lékaři, ekonomové, všichni, kteří budou řídit náš svět v době, kdy my budeme za vrcholem svých sil odpočívat na penzi. Aby se nám tam odpočívalo spokojeně, je třeba si vychovat dobré nástupce.

Vzdělaný jedinec, který bude jednou zastávat nějaký řídící post, by měl být veden k odpovědnosti odmalička. Nejen dobré vzdělání, ale i charakterové vlastnosti, jako je píle a vytrvalost, jsou přednostmi, které mu v budoucnu otevřou dveře. Pokud má člověk ambice něčeho dosáhnout, někam to profesně dotáhnout a podívat se přitom do světa, neobejde se bez jazykové průpravy. Základem světové komunikace je angličtina. Čím dříve s ní člověk začne, tím v důsledku líp.

Čím dříve, tím lépe

Výuka angličtiny pro nejmenší je koncipována pro děti od 4 let věku. Probíhá oblíbenou metodou Wattsenglish a děti jsou v kurzech bez rodičů. Děti se naprosto přirozeným způsobem a za pomoci oblíbených postav Steva a Maggie seznamují s anglickými slovíčky, skrze něž vnímají emoce, stavy a skutkovou podstatu. Nejde tedy o žádné biflování bez logiky, ale o příjemný způsob, jak si zafixovat určité situace a naučit se jazyku tak dobře, jako by byl vaším mateřským.

Hodiny probíhají hravou formou, kromě učebnice WOW se používají nejrůznější obrázky, písničky a edukativní hry. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost. Pro ty, kteří angličtinu zvládají levou zadní nebo si chtějí své obzory ještě rozšířit, jsou k dispozici kurzy francouzštiny pro děti a dospělé. Je obecně známé, že Francouzštinu používá na 75 milionů lidí na celém světě a patří tak mezi významné jazyky, kterými je možné se oficiálně domluvit na všech kontinentech.

Kurzy na míru

Kurz ušitý na míru otevírá už při třech zájemcích stejné úrovně a obdobného věku. Kurz otevřený v rámci programu KAMARÁDI se přizpůsobí plně vašim požadavkům a potřebám. Kurz může být veden kvalifikovaným českým nebo zahraničním lektorem a může jít o 90 minutový kurz, konverzaci s rodilým mluvčím nebo třeba, v případě dospělých, o přípravu k jazykovým zkouškám.

Začít se učit cizímu jazyku není nikdy pozdě!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist