Jak si zařídit akvárium v pěti krocích

Jak si zařídit akvárium v pěti krocích
5 (100%) 1 vote

Uvažujete o tom, že si domů pořídíte rybičky? Potom jim budete muset vytvořit kvalitní prostředí, v němž se jim bude dařit. To sice nemusí být snadné, na druhou stranu se nejedná ani o nic složitého.

Akvamex2

  • 1. Skleněné akvárium. V prvé řadě je pochopitelně nutný výběr vhodného akvária. Jeho rozměry záleží na velikosti prostoru, kde jej chcete mít umístěno a také na velikosti a počtu rybiček. Akvárium by mělo být v temnější části bytu, musí mít místo na pevném podstavci a v dosahu zásuvky elektrického proudu.
  • 2. Akvaristické potřeby a technika. Klíčová je filtrace, neboť je zárukou kvality vody. Vnější a vnitřní filtry je ovšem nutné doplnit také o topítka, zdroj světla (např. akvarijní led osvětlení) či vzduchovací techniku jako např. membránové filtry.
  • 3. Akvarijní sety. Pro úplné začátečníky v oblasti akvaristiky máme dobrou zprávu. Nemusí si totiž pořizovat všechny výše zmíněné potřeby zvlášť, ale jde to pěkně pohromadě. Stačí si prohlédnout akvarijní sety a máte po starostech.
  • 4. Dekorace, rostlinky a rybičky. Akvárium přináší do interiéru také výrazný estetický doplněk. Proto si můžete pořídit celou řadu dřevěných dekorací, kamenů, vodních rostlin apod. Pochopitelně i samotné rybičky budete zřejmě primárně vybírat s ohledem na jejich vzhled.
  • 5. Kde si akvárium pořídit? Samozřejmě v každém dobrém zverimexu, jenž nabízí co nejširší potřeby pro zvířata. Pestrý sortiment naleznete např. v e-shopu Akvamex.cz, kde na Vás čeká rovněž mnoho zajímavých informací. Dozvíte se např., jak správně zprovoznit akvárium. Nic Vám tedy nebrání v nákupu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist