Jak si zaručeně (ne)pokazit první rande?

Jak si zaručeně (ne)pokazit první rande?
5 (100%) 1 vote

První rande může rozhodnout o všem. Druhou šanci vám rytíř na bílém koni nemusí dát, proto se snažte vyvarovat následujících chyb. Mohly by o vás vyvolat špatný dojem, a to by byla velká škoda. Překvapivě nejde jen o klasické prohřešky, jako jsou půlhodinové zpoždění a ještě delší hovor o expartnerovi. Mnoha mužům vadí i jiné věci, o nichž dámy nemají ani tušení.

Nefoťte si jídlo na „instáč“

Z průzkumu nejmenované seznamky vyplynulo, že většinu mužů dokonale odradí žena, která si na prvním rande fotí talíř a snímek ještě před prvním soustem „postuje“ na sociální síť. Pánové prý raději odpustí špatné líbání a nezdvořilé chování k personálu.

Neustálé kontrolování mobilního telefonu

Koukat se co půl minuty na displej mobilu rozhodně není cestou k úspěchu. Dělejte to jen v případě, že chcete protějšek znechutit a naznačit mu, jak vás schůzka nudí. Muži tento zlozvyk nesnáší – rande s mobilem jim vadí mnohem více než pozdní příchod.

Přehnaná elegance

Věděla jste, že téměř každý muž dává přednost obyčejné schůzce v běžném oblečení před rádoby luxusní habaďůrou? Takže když si na sebe vezmete sportovní mikinu namísto kostýmku a stylové sporty dámské prádlo Calvin Klein, uděláte mnohem větší parádu než v elegantním outfitu doplněným o deset kilo bižuterie.

Hodně mluvte, ale nestěžujte si

Sedm z deseti mužů preferuje ženy, které mají co říct. Ovšem pozor na příliš negativní témata, jako jsou například špatně placená práce a náladový šéf. Klidně mluvte o všem, co vás zajímá, jen se snažte vyhnout neustálému stěžování.

Sex na prvním rande nevadí, laciné prádlo ano

Nejeden průzkum již mýtus ohledně milování na prvním rande vyvrátil. Pokud si s dotyčným padnete do oka a přeskočí jiskra, není nač čekat. Čím ho však můžete odradit, jsou seprané kalhotky, na kterých je vidět, že je nosíte roky. Dámské prádlo Tommy Hilfiger udělá mnohem větší dojem!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist