Jak si zdarma zahrát v online casinu a vyhrát

Jak si zdarma zahrát v online casinu a vyhrát
Ohodnoťte článek!

Napadlo vás někdy, že hrajete v casinu bez rizika prohry vlastních financí a současně o reálné výhry? Zní to scestně, ale v online casinech to je naprostá realita! Chcete vědět, jak je možné hrát a vyhrát zdarma?

S online casiny můžete hrát zdarma

Pokud jste byli někdy v kamenném casinu či herně, tak jistě víte, že abyste si zahráli nějaký hrací automat, nebo třeba ruletu, musíte riskovat vlastní peníze. Hrát zdarma jen tak na zkoušku prostě nelze a dárek v podobě bonusu je utopie. Což je docela škoda, protože pokud jde člověk do neznáma, zkusit něco poprvé, většinou nechce hned investovat vlastní peníze do něčeho, co ho třeba nakonec bavit ani nebude.

Řešením jsou online casina, kde si můžete zahrát i bez registrace a vyzkoušet si každou hru zdarma jen o takzvané „play money”. Nicméně člověk je hravý tvor, který rád vyhrává, ale vyhrávat něco co nemá žádnou hodnotu je pro leckoho málo motivující. Proto existuje varianta hrát o reálné výhry bez ztráty vašich finančních prostředků!

Online casina a registrační bonusy zdarma

Online casina, které formou bonusů rozdávají peníze zdarma je spousta, ale určitě vás zajímá, jak takový bonus funguje. Obvykle je rozdělen na dvě části na bonus za registraci a na bonus za vklad.

Podrobnější definice znamená, že v případě bonusu bez vkladu se stačí na vybrané herně pouze registrovat, a aniž byste vložili na váš nově založený účet jediné euro, dostanete od casina free spiny. S těmito volnými otáčkami můžete hrát zdarma a vyhrávat skutečné peníze.

Druhý běžně dostupný bonus je za první vklad a bývá z pravidla v řádech stovek někdy i tisícovek eur! Z názvu je však patrné, že pro získání tohoto casino bonusu je potřeba vložit vlastní finance na váš herní účet. Nejde však pouze o online casina, ale i o online sázkové kanceláře, která dávají svým hráčům peníze zdarma na sportovní sázení.

Podtrženo sečteno, každý bonus zdarma je vhozená rukavice, se kterou dostanete peníze na hru navíc a je super, že tu jsou, protože si s nimi můžete užít hru v casinech bez rizika a je jen na vás, jestli využijete pouze bonus za registraci nebo také bonus za vklad.

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist