Jak vybrat dokonalou podprsenku?

Jak vybrat dokonalou podprsenku?
Ohodnoťte článek!

Najít perfektní podprsenku může být pěkná fuška. Tolik střihů, materiálů a barev! Poradíme vám, jak na správný výběr podprsenky a jak se vyhnout nejčastějších chybám.

foto1

Nejdůležitější krok: Výběr správné velikosti

Věděla jste, že většina českých žen nosí špatnou velikost podprsenky? Nejčastější chybou je příliš veliký obvod a malé košíčky. Proto tak často na ulicích vidíte ňadra přetékající po stranách podprsenky a zadní lem vytažený až k lopatkám.

Jak by měla podprsenka správně sedět? Pod obvod oblečené podprsenky by se vám měly vejít maximálně dva prsty. Ňadra by měla v košíčku pohodlně sedět a rozhodně by neměla vykukovat po stranách. Nebojte se vyzkoušet různé velikosti košíčků. Možná vám bude sedět lépe D, i když jste až doteď nosila B!

foto2

Tip: Na Astratex.cz najdete u každé podprsenky podrobnou velikostní tabulku – máte tak jistotu, že bude podprsenka sedět!

A jak na volbu střihu?

Vyhněte se klasickým letní faux-pas v podobě vykukujícího spodního prádla. Stačí je vybrat ten správný střih!

foto3

Co obléct pod top bez ramínek? Nejraději nic. To si ale málokterá žena může dovolit, že? Pod top bez rukávů samozřejmě patří samodržící podprsenka bez ramínek. Zapomeňte na gelová ramínka – ta nejen, že nejsou neviditelná, ale naopak vytvoří nevzhledné zářezy na ramenech.

Co do hlubokých výstřihů?: Do hlubokých výstřihů patří podprsenka s nízkým středem. Často ji najdete také s označením plunge. Vytvoří krásně tvarovaný dekolt a zajistí, že nebude podprsenka nevkusně vykukovat.

Tip: Největší výběr podprsenek najdete na Astratex.cz!

Nejčastější chyba? Špatná barva prádla!

Pod bílé oblečení nepatří bílé prádlo. Pod světlým topem září bílá podprsenka stejně, jako by zářila podprsenka černá.

Pod světlé tričko patří podprsenka tělové barvy. Podprsenka splyne s odstínem pleti a vy tak nebudete své prádlo vystavovat na odiv každému kolemjdoucímu.

Tip: Stejné pravidlo platí i pro kalhotky! Pod bílé šaty či kalhoty vždy oblékněte kalhotky tělové barvy.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist