Jak vybrat hodinky? Tipy a rady

Jak vybrat hodinky? Tipy a rady
Ohodnoťte článek!

Nákup hodinek není právě nejsnazší záležitostí. Pokud chcete s jejich výběrem pomoci, několik zajímavých informací naleznete v tomto článku.

Máte v plánu si v nejbližší době pořídit nové dámské hodinky? Anebo sháníte pro přítele či manžela pánské hodinky jako dárek? Buď jak buď, v obou případech se Vám bude nepochybně hodit několik tipů a rad, které by Vám mohly jejich výběr usnadnit.

Hodinky4

Nakupujte dle vzhledu, kvality strojku, značky i ceny

Při nákupu nových hodinek musíte zvážit, kam je budete nosit. Nepochybně se totiž budou lišit nároky na luxusní hodinky, které si občas vezmete do společnosti, a na sportovní hodinky, jež musí mnohdy „přežít“ v extrémních podmínkách. Jaká ale zvolit konkrétní kritéria?

  • Vzhled: možná se ptáte, proč je právě tento faktor na prvním místě. Hodinky jsou ovšem i výrazným módním doplňkem. A k čemu by Vám byly vysoce kvalitní a přesné hodinky, když by se Vám vůbec nelíbily? Tedy i vzhled hraje svou veledůležitou roli.
  • Strojek: v posledních desetiletích se prosadily qartzové strojky, které jsou přesné, spolehlivé a zároveň levné. Přesto se strojky mechanické „nenechaly“ z trhu zcela vytlačit a v poslední době dokonce o sobě „dávají“ opět vědět. V každém případě se u prodejce zajímejte právě o kvalitu strojku.
  • Značka: důležitou roli hrají pochopitelně i značky. Sháníte elegantní produkty? Pak si prohlédněte hodinky Guess. Pro běžné nošení i na náročné sportovní aktivity se hodí kvalitní hodinky Casio a hodinky Omega, pro milovníky a milovnice extravagance zde zase jsou hodinky Storm.
  • Další kritéria: při výběru dámských i pánských hodinek pamatujte rovněž na jejich napájení, materiál řemínku, který Vám nemusí vždy vyhovovat, nebo na vysokou kvalitu sklíčka (minerální či safírové sklo). Sportovní hodinky by měly mít také stopky, výškoměr, hloubkoměr, krokoměr, ale také měřič pulsu nebo mezičasů.
  • Cena: rozhodně se nejedná o zanedbatelnou položku, protože pořizovací cena některých luxusních hodinek by Vás zřejmě omráčila. Pokud ovšem chcete kvalitu a krásu za rozumnou cenu, navštivte nás na Hodinky-damske-panske.cz a jistě si vyberete.

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist