Jak vybrat nábytek, když máte méně prostoru? Nechte se inspirovat

Velikost interiéru nás, ať chceme, nebo ne, do značné míry omezuje při výběru nového vybavení. Mnohdy máme kuchyni, ložnici nebo obývák menší, než bychom chtěli, ale i přesto jej chceme zařídit dle svého vkusu a přitom účelně, funkčně. Naštěstí výrobci a prodejci myslí i na majitele nemovitostí, kteří potřebují spojit design s funkčností, a proto nabízí nábytek vyhovující těmto přáním.foto_detail_main_zoom_2173_1

Rohové kuchyně s praktickým řešením úložných prostorů

Máte-li možnost umístit do kuchyně rohovou kuchyňskou linku, dbejte na to, aby se vám snadno dostávalo k nádobí umístěnému právě do rohové skříňky. Velmi praktické je, když je na dvířka v rohu linky namontován drátěný program, do něhož pomůcky na vaření umístíte a do skříně je zasunete se zavírajícími se dvířky. Prostor je díky tomuto důmyslnému řešení plně využitý a přitom je eliminováno nepohodlné „lovení“ hrnců v koutu hluboké skříňky.

Oblíbené jsou i skříně nebo policové regály přes celou výšku kuchyňské linky. I tady lze najít obrovský fígl. Dveře vysoké skříňky mohou být vysouvací, nikoli klasicky otevírací, a opět na ně lze umístit drátěný program. Do něj uskladníte např. suroviny k vaření, koření, ale i skleničky, hrnky či misky, záleží jen na tom, jaký typ drátěného systému bude použitý. Hledat, co potřebujete, se potom dá z obou stran vysunutých „poliček“, je to velmi praktické i vzhledově povedené.

Jakou sedačku zvolit, když je vás víc a místa je méně?

Sedací soupravy přináší skutečně mnohé funkce. Je-li vás doma víc, určitě sáhněte po rohové sedací soupravě. Poohlédněte se po nějaké, která bude disponovat úložným prostorem a v případě potřeby ji budete moct rozložit, aby mohla na noc zůstat vaše návštěva. Myslete i na snadno čistitelný potah, zvláště, jsou-li obyvateli interiéru i děti.

Všeobecně známo je, že opticky prostor zvětší světlý nábytek. Místnost nebude působit stísněně, přeplněně. Dobré je také kombinovat použité materiály, např. zvolte kuchyňskou linku zhotovenou z plných i prosklených dvířek, některá skříňka může být otevřena.

Jak nábytek do velkých příbytků, tak do těch malých, může být stejně hezký a praktický. Vyberte si ten pravý na stránkách nabytek-elegance.cz. Nabízí příjemné akční ceny, prodej na splátky a právě teď dopravu zdarma na všechny sedací soupravy. Od nákupu nad 10 000 Kč získáte dopravu zdarma na cokoli.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist