Jaké doplňky používat při posilování?

Ohodnoťte článek!

Pokud chcete začít řešit svou postavu, máte na výběr hned dvě možnosti, přičemž jednou z nich je posilování, a tou druhou třeba aerobní cvičení, díky kterému se tak dokážete zbavit přebytečných tuků. Ideální je samozřejmě obě možnosti kombinovat, jelikož spálíte tuk a samozřejmě zformujete svaly. A pokud vám právě o svaly jako takové jde, určitě byste se měla zaměřit i na různé doplňky, které vám dokážou při stavbě svalů pomoci. Jedním z takových je 100% whey protein professional, což je v principu chutný syrovátkový nápoj, který obsahuje obrovské množství bílkovin, které jsou nezbytné pro růst svalové hmoty. Bílkoviny samozřejmě získáváme i z potravy, ale s ohledem na posilování je třeba rozhodně dodat o něco větší množství.

Nezapomeňte ani na aminokyseliny


Jestliže tedy chceme udělat průřez tím základním, co budeme v tomto ohledu potřebovat, potom rozhodně nezapomínáme ani na aminokyseliny. Právě ty jsou nezbytné zase při regeneraci svalů, ale také při tom, že mu dodávají energii. A i v tomto ohledu existují účinné a velmi doporučované doplňky. Jedním z nich je kvalitní glutamín. I tak kup v eshopu, jelikož i ten je cestou k dokonalé postavě. Stačí pouze dodržet správné dávkování, a následně nezapomenout na to hlavní, a tím je zmíněné cvičení. Samotné doplňky totiž rozhodně nejsou zázračné, a jsou určené pouze pro namáhané svalstvo, které potřebuje péči a regeneraci.

Nejenom přes den, ale i v noci

A zatímco mnoho produktů má okamžitý účinek, je třeba se zaměřit i na takové, u kterých je jistota delšího trávení, a to hlavně samotných proteinů. Ideální možnost, jak dodávat tělu vše potřebné třeba během noci. A tak pokud vás i tento ohled zajímá, obstarejte si kazein, který patří právě mezi nejdéle trávené proteiny, které existují. A tak by měl být i ten základem kvalitního jídelníčku v případě, že skutečně toužíte po vyrýsovaném svalstvu. A jakmile se v létě obléknete do plavek, budete dokonale obdivována.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist