Jaké laky na nehty vám nesmí chybět, abyste letos zazářila?

Jaké laky na nehty vám nesmí chybět, abyste letos zazářila?
Ohodnoťte článek!

Která žena by se nechtěla cítit hezky, svůdně, přitažlivě pro muže, ale také zajímavě pro jiné ženy? Ať už je vám 15, 30 nebo 50 či 70, v každém věku bychom o sebe měly pečovat a být pro ostatní inspirací. Proto, abyste byla trendy a slušelo vám to, je velmi dobré používat nejrůznější doplňky a dekorativní kosmetiku, s níž budete vypadat svěže a hezky.

Dokonalým doplňkem jsou laky na nehty. Víte však, které jsou určeny právě pro letošní jaro? Nechte se inspirovat a buďte moderní.

Barvy, které frčí

Prvním lakem, který si pro letošek kupte, je růžový. Je jedno, jestli zvolíte studený nebo teplý odstín, stejně tak je jen na vás, bude-li růžový sytě, nebo jemně. V každém případě je to barva letošního léta a hodí se k mnoha barvám oblečení. Zvolíte-li sytou barvu, zároveň vás krásně oživí a vaše ruce vyniknou. Naopak jemný druh z vás udělá cudnou romantičku, které je vlastní něha, lehkost a přirozená krása.

Další barvou, která by měla patřit k vašim nehtům, je béžová. Tady skutečně nenajdete oblečení, ke kterému se nebude hodit. Jde o barvu hodně podobnou naší pokožce, jestliže budete chtít, aby vynikla, zvolte tmavší odstín, naopak světlý vaše nehty zpevní, budou lesklé, ale na první pohled nebude patrné, že je máte nalakované. Tomu typu laku někdo říká i “nude”, jde totiž o podobný styl dekorativní kosmetiky, jako té, kterou používáme k líčení ve stylu “nude” či “nahého líčení”.

Jste-li odvážná, dopřejte si i barvu laku na nehty v zelené variantě. Jaro a zelená se k sobě neodmyslitelně váže, tady jen buďte uvážlivá, k jakému oblečení jej zvolíte. Temně zelený je působivý a elegantní, naopak neonově zelená barva sluší spíše rebelkám, slečnám nebo ženám, jež mají pěstěné ruce i nehty a upoutat pozornost nehty jim nedělá problém.

Máte doma oranžový lak? Tento vlastní jen malé množství dam a dívek, přitom je to věčná škoda. Oranžová sluší spoustě křehkým stvořením, ale jako bychom se jí bály. Krásu podtrhnou spíše tmavým typům, těm, které patří k podzimnímu typu. Vy, které máte narůžovělou pokožku, nezoufejte, sáhnete-li po světlounce oranžové, i vy si ji můžete s naprostou jistotou nanést na nehty.

Nejdříve péče, poté laky

Než si však začnete výrazně lakovat nehty, připravte je na to. Důležité je, aby se vám nelámaly, netřepily, měly stejnou délku a byly zastřižené a zapilované. Obohaťte svůj jídelníček buď o doplňky stravy, které jsou určeny pro pokožku, vlasy a nehty, ruce natírejte hydratačními krémy a nehtům dopřejete speciální přípravky k vyživení nehtového lůžka. Mnoho žen oceňuje i přípravky na zpevnění nehtů, které jsou dostupné v mnoha drogeriích i ve vybraných lékárnách.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist