Jaký nábytek patří do domu nebo bytu?

Jaký nábytek patří do domu nebo bytu?
Ohodnoťte článek!

Před výběrem nábytku do domu či bytu si musíte položit klíčovou otázku. Bez jakého vybavení se prostě neobejdete? Někdo by mohl říct postel, stůl nebo židle. Dnes se ovšem pobavíme o komodách, pohovkách a botnících. O jejich důležitosti nelze spekulovat.

Komody – elegance na prvním místě

Určitě máte doma velké skříně i designově propracované komody. O praktické stránce skříní se nedá pochybovat, ale jsou určeny spíše do ložnice. Komody zastanou hned dvě funkce. Nabízejí dostatek místa pro uskladnění věcí, a přitom jsou moderně zpracované. Komody padnou jako ulité do obýváku, ložnice i dětského pokojíčku. Do obývacího pokoje lze doporučit prosklené modely, kde je možné ukládat upomínkové předměty a skleničky. Zato děti ocení jejich snadné otevírání. Jen tak se dostanou k ponožkám, spodnímu prádlu a hračkám během okamžiku. Pokud kupujete komodu, zaměřte se na hloubku šuplíků, materiál i barvu.

Pohovky – pohodlí na dosah ruky

Pohovka slouží k sezení i odpočinku. Nejvíce záleží na její velikosti. Menší modely ohromí v pracovnách, větší kousky patří do obývacího pokoje. Velikost pohovky se odvíjí od počtu jedinců v domácnosti. Výška i šířka pohovky hrají prim. Kapitolou sama o sobě je čalounění. Může být kožené, látkové, vlněné, sametové, hedvábné. Ne všechny materiály jsou snadné na údržbu. Při nákupu pohovky zohledněte také výplň. Vše doladí polštářky v trendy designu.

Botník – pomocník k nezaplacení

Mnoho lidí často funkci botníku podceňuje. Pokud nesnesete rozházené boty po předsíni a na chodbě, pořiďte si velký a vzdušný botník. Před výběrem si uvědomte, kolik párů bot rodina vlastní, a zaměřte se také na jeho dostatečnou hloubku, odvětrávání a celkovou velikost modelu. Klíčem k úspěchu jsou omyvatelný materiál, přídavné zásuvky na krémy, lavice a sedátka. Ať už zvolíte plastové, chromové, dřevěné i laminové botníky, zbystřete u stylu zpracování a ceny.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist