Jdete na svatbu? Darujte netradiční svatební dar

Ohodnoťte článek!

Byli jste pozváni na svatbu a je nejvyšší čas pořídit svatební dar? Marně si však lámete hlavu, co zvolit? Elektronická zařízení, kuchyňské spotřebiče a jakákoli jiná praktická výbava se vám zdá být nudná a neosobní a vy byste chtěli darovat skutečně něco originálního, netradičního, prostě zážitek, na který budou novomanželé vzpomínat celý svůj život.

Nápadité tipy na dárky nabízí známá společnost prodávající zážitky Allegria. V její nabídce naleznete zážitky různých kategorií, novomanželům tak můžete dopřát romantiku, sportovní aktivity, trochu adrenalinu, relaxace nebo některý z gurmánských zážitků. A tato významná událost si něco extra skutečně zaslouží. Sáhněte po tandemovém seskoku, letu balónem, pobytu na zámku či v lázních, gurmánské vícechodové večeři připravenou známými šéfkuchaři či zvolte zajímavé masáže a wellness aktivity ve dvou. Taková překvapení bezpochyby potěší a mezi svatebními dary budou skutečně jedinečné.

Netradičních svatebních dárků je na internetových stránkách Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/originalni-svatebni-dar/ rozmanité množství, inspirujte se tedy a zvolte ten, který se podle vás hodí k novomanželům. Zážitky můžete dle potřeby zobrazovat podle regionu nebo ceny a pokud si nebudete vůbec jisti, jaký dárek zvolit, nabízí se univerzální dárkový poukaz, na základě kterého si obdarovaní vyberou zážitek dle jejich gusta.

Zapomeňte tedy na praktické dárky a peníze a vyberte některý ze skutečně originálních svatebních dárků. Připravte novomanželům vzpomínky, na které budou třeba nad fotografiemi moci vzpomínat celý svůj život a radovat se z prožitých chvil. Vždyť kdo by sám některý se zážitků nechtěl vyzkoušet? Procházka s gepardem, kurz sushi, indoor skydiving, kokosová masáž a mnohé další netradiční zážitky čekají právě na ně.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist