Jmenuji se Petra a už nejsem tlustá!

Ohodnoťte článek!

Popíši Vám můj příběh, který začal před 2 lety. Vážila jsem 100 kilogramů a moje váha mi překážela při mnoha aktivitách. Hlavně mi začala způsobovat nemalé zdravotní problémy a doktor mi řekl, že když nezačnu se sebou něco rychle dělat, tak velmi rychle skončím. V tom okamžiku jsem se velmi lekla, nechtěla jsem, aby moje děti vyrůstaly bez matky a manžel aby byl vdovec. Začala jsem hledat formy, jak bych tento můj stav rychle změnila. Na internetu jsem našla mnoho doporučení, ale vše se mi zdálo jako dlouhý a nekonečný boj a bez dlouhodobé perspektivy.

Protissimo_slider_648x310

Dokud jsem náhodou nepotkala velmi dobrou kamarádku, kterou jsem v prvním okamžiku ani nepoznala. Zvolala na mě: ” Ahoj Péťa, jak se máš? Dávno jsem tě neviděla.” Až její hlas mi prozradil, že z obézní Markéty je nyní štíhlá fešanda, kterou jsem roky neviděla. Jak jsme se dali do řeči a postěžovala jsem se jí, co mě trápí, jen se usmála a řekla: “tobě pomůže PROTISSIMO, tak jak pomohlo mně”. PROTI, co? Koukala jsem se na ni, jestli si dělá legraci nebo co. Ano, PROTISSIMO dieta, která mi změnila život a sama vidíš její reálný výsledek. Vyzkoušela jsem mnoho diet, ale ani jedna mi nedala to co tato. Za relativně krátký čas jsem chutnou dietní stravou proměnila své tučné tělo na toto “nové”, začala jsem zdravěji žít a jsem hrdá na to, že mě všichni chválí, jak jsem to dokázala. Postavu si udržuji nyní již několik let stejně a vím, že i když si občas dám nějakou tu sladkou dobrotu, tak z ní nepřiberu, ale právě naopak zhubnu. Protože sladká jídla PROTISSIMO můžu jíst i po skončení diety a hlavně když mě přepadne hlad po sladkém, tak vím, kam mám sáhnout. Mezi mé oblíbené patří čokoládový pudink a čajové sušenky, které si dávám k ranní kávě.

Protissimo_jedla_6ks_male

Moje prvotní nedůvěra k Markétě a jejímu hubnutí se začala pomalu ztrácet, když mi navrhla, že ráda se mnou zajde k odbornému lékaři, u kterého absolvovala hubnutí, a že když dodržím jeho doporučení, tak mi garantuje, že zhubnu rychle, zdravě a bez jakýchkoliv komplikací. Nuže měla jsem na výběr pouze dvě možnosti. Buď půjdu, zkonzultujeme a dám se na dietu nebo začnu hledat ještě něco jiného. Ale když jsem viděla reálný výsledek, dala jsem tomu šanci a jsem za to Markétě nesmírně vděčná, že mi pomohla. A nejen jí, ale i doktoru Kleinovi z Centra hubnutí www.zdravoschudnut.sk, který mi hned při prvním setkání vše vysvětlil, jak dieta funguje, jak rychle mohu zhubnout a že tato dieta je právě pro mě vhodná s dlouhodobými výsledky bez JO-JO efektu. A věřte či ne, ale zhubla jsem za 10 měsíců 37 kilo a momentálně vážím něco přes 60 kg. Ještě jsem nezmínila, že produkty PROTISSIMO nechutnají jako prášková jídla, i když se z prášku část z nich připravuje, ale chutnají jako normální jídla, na kterých jsem si po celou dietu pochutnávala bez pocitu hladu a monotónnosti.

Protissimo_jedla_karty_male

Nyní když potkám mých známých já, tak jsem hrdá stejně jako Markéta, že jsem to dokázala a že jsem dala na její rady. Proto pokud bojujete s nadváhou, určitě tuto dietu doporučuji z vlastních zkušeností. Od té doby co jsem zhubla, mám mnohem pozitivnější vztah nejen s dětmi a manželem, ale i celým svým okolím.

 

Petra M. – Uherské Hradiště

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist