Kamsi.cz Vám poradí, kde strávit podzimní prázdniny

Ohodnoťte článek!

Konec měsíce října se blíží a s ním také podzimní prázdniny, které pro mnohé rodiny s dětmi školou povinnými představují čas, kdy se vydávají na prodloužené víkendy mimo domov. Velmi oblíbenou lokalitou, která se můžete pochlubit krásnou přírodou zahalenou do podzimního šatu, jsou bezpochyby Jizerské hory.

S hledáním ubytování na tuto Vaši menší dovolenou si rozhodně nemusíte lámat hlavu, neboť s jeho výběrem Vám velmi rád pomůže internetový portál Kamsi.cz. Levné ubytování Jizerské hory je bezpochyby ubytováním, kde se Vám bude líbit a přitom nezaplatíte majlant. Najdete zde bohatou nabídku ubytování nejrůznějších cenových relací. U každého typu na ubytování najdete podrobný popis vybavení pokojů i s možnostmi aktivit, které mohou být zábavným doplněk Vaší dovolené. Samozřejmě nechybí ani informace o ceně za pokoj či za lůžko pro osobu. V případě zájmu můžete z internetového portálu ubytovani.kamsi.cz/krkonose/ poslat dotaz na ubytování přímo do daného penzionu, hotelu či jiného typu ubytování.

Jizerské hory vybízí přímo k podzimním výletům. V případě nepříznivého počasí můžete prázdniny Vašim dětem zpestřit návštěvou Aqualandu Babylon v Liberci, kde je možné relaxovat ve vířivkách, saunách i prožít trochu adrenalinu na tobogánech. Poslední víkend v říjnu je obvykle poslední možností, jak navštívit zámky a hrady. Asi šest kilometrů od Turnova se nachází pohádkový zámek Sychrov, kde se natáčela například pohádka Nesmrtelná teta nebo Nejkrásnější hádanka.

Podzimní prázdniny můžete v rodinném kruhu strávit také v levném ubytování Krkonoše a podniknout například výšlap na Sněžku nebo se kochat přírodou při procházce na rozhlednu U borovice.  Při návštěvě Krkonoš byste určitě neměli zapomenout ani na návštěvu lyžařského centra Harrachov a horského města Špindlerův Mlýn.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist