Každá správná kočka musí mít škrabadlo! Pořiďte ho té vaší třeba jako dárek k vánocům.

Jestliže jste se doma rozhodli mít kočičku, tak už jste si určitě všimli, že se velmi ráda škrábe nebo něco tahá, a to zejména vaši novou sedačku, záclony, potahy či postel, nebo podobné věci. U vašeho mazlíčka jde ovšem bohužel o přirozenou věc!

Braňte se účinně – škrabadlem

Proto, aby vám neničila nábytek a jiné vybavení, je třeba jí pořídit škrabadlo, které odláká její pozornost od toho, co by vám mohla poškodit. Bude pak škrábat jen tam, kde jí to dovolíte a přitom se jí to bude náramně líbit! Vyberte škrabadla pro kočky z bohaté nabídky, ve které je toho skutečně mnoho a určitě si pro tu vaši zvolíte některé i vy. Zakoupit a objednat můžete jak modely menších, tak i větších rozměrů.

V internetovém obchodě Mujmazlik.cz pak také můžete svému domácímu mazlíčkovi koupit i mnohé další potřeby pro kočky. Vybrat si lze kvalitní krmiva, masové konzervy, dobroty, ale také steliva, kočičí toalety, hračky i pelíšky. Dejte svému kocourkovi hezký dárek pod stromeček. Nachází se tady i různé levné věci, ve kterých lze objevit spoustu užitku či zábavy.

Nejen děti, i kočky si velmi rády hrají

Zajímá vás s čím? Nejčastěji jsou to různé myšky a míčky, které honí. Pokud si budete s kočkou hrát, tak posílíte váš vztah založený na lásce a důvěře. Vsaďte na hračky pro kočky, které se jim zalíbí a se kterými si budou hrát dlouhé hodiny.

Myslíte si, že doma už vaše kočička vše má? Pak jí udělejte radost boxem na pamlsky, který má tři vchody. Tím ji však zaměstnáte nejen fyzicky, ale také psychicky, protože vytáhnout si pamlsek z boxu, není vůbec jednoduché. Díky přemýšlení a zkoušení si však jistě brzy poradí. Nechte vaši kočičku, nechť si procvičí svůj intelekt. Pokud pro ni ještě nemáte vymyšlený dárek, pak se inspirujte na stránkách Mujmazlik.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist