Kde najdete v Praze fitness, které vám bude skutečně vyhovovat?

Kde najdete v Praze fitness, které vám bude skutečně vyhovovat?
5 (100%) 1 vote

Hledáte v našem hlavním městě fitness? Kde byste mohla komplexně posilovat a modelovat své tělo? Nabídka je opravdu široká. V současnosti jsou na pražském území desítky posiloven, ze kterých je možné si vybírat. Ne všechny posilovny jsou ale stejně kvalitní a dobře vybavené. Na výbavě ve fitness jsou závislé výsledky vašeho tréninku. Vybírejte fitness tak, aby vám skutečně vyhovovalo a to i v případě, že byste měla jezdit za posilováním do jiné městské části. Jak vypadá kvalitní posilovna v Praze?

Modelovým příkladem je Kentoya Fitness

Hledali jsme kvalitní fitness Praha a našli jsme za vás. Ideálním příkladem je Kentoya Fitness na Praze 10. Tato posilovna se nachází na ploše 400m2 a po celé ploše je vybavena kvalitními posilovacími stroji. Stroje jsou od renomovaného výrobce fitness a posilovacích strojů, značky Grün sport. Velkou předností Kentoya Fitness také je, že je zařízena na komplexní trénink. Vybavení je určeno pro různé druhy tréninku, ať už chcete nabrat svalovou hmotu, vymodelovat postavu nebo jen zvýšit fyzickou kondici. Právě komplexnost vybavení je nedostatkem mnoha ostatních pražských posiloven.

chytrezeny.cz_kentoyafitness_cz_01

Zkušení a ochotní lektoři

Cvičení a posilování bez jasně stanoveného tréninkového plánu nemusí být tak účinné, jak byste si představovali. Každá postava má odlišné nároky a každá postava zvládne jiné množství zátěže. Proto by měl být posilovací trénink vždy nastaven individuálně. A k tomu jsou zapotřebí zkušení a specializovaní lektoři, kteří vám navrhnou a nastaví individuální tréninkový plán a také na vás dohlédnou při jeho plnění. Věděli jste, že ženy hubnou hůře než muži? Čím je to způsobeno, se dozvíte ZDE.

chytrezeny.cz_kentoyafitness_cz_02

Nejen posilovna, ale třeba i solárium

Prostory posiloven nemusí vždy sloužit jen k fyzické námaze, ale také k relaxaci a zkrášlování těla. Kentoya Fitness je současně také solárium Praha s kvalitními opalovacími stroji.

chytrezeny.cz_kentoyafitness_cz_03

V tréninkovém plánu vždy budete mít dny vyhrazené pro odpočinek. Můžete je strávit třeba opalováním v soláriu. Když už chcete do plavek zhubnout, připravte se na plavkovou sezonu i krásně opálená.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist