Když dámský dýchánek skončí nehodou notebooku

Ohodnoťte článek!

Nejspíš vám váš notebook už tak nějak přirostl k tělu. Neobejdete se bez něj ani na chvíli. Tvoří vaši přenosnou kancelář. Pracujete s ním každý den po dobu mnoho hodin. Neustále s ním potřebujete něco dělat. Čtete a píšete maily. Potřebujete volat přes Skype. Vyhledáváte si informace na internetu. Pouštíte si hudbu. Chcete se pobavit při sledování videí na Youtube nebo filmů. A i když si zrovna povídáte s kamarádkami, váš notebook leží někde poblíž.

Temperamentní projevy se nevyplácí

„Pojď na kafe,“ pobídnou vás dvě kamarádky a vy ráda a ochotně jdete. Čas trochu keciček u kávičky si najdete vždycky, i kdybyste měla být zrovna v jakémkoli presu. Považujete to totiž za svoji doménu, svoje právo na relaxaci, které vám nikdo a nic nedokáže vzít. Vždycky se dá vyšetřit chvilka času na to podrbat o tom, co se děje v rodině, v okolí, v zaměstnání. Dáte si tedy horké, sladké kafíčko a posadíte se u malého stolečku. Kecáte o všem možném. Vy ale víte, že vás za hodinu čeká porada a ještě si na ni potřebujete něco připravit, tak si necháte notebook hned vedle šálku s horkou tekutinou. Hrubá chyba. Najednou se přistihnete, jak kamarádkám vyprávíte jakousi příhodu, která se vám nedávno stala a temperamentně přitom šermujete rukama. Stačí jeden pohyb, drcnete do šálku s kávou a celý jeho obsah se vylije rovnou do notebooku. Rychle se snažíte hasit tu škodu, jenže už je pozdě. Všechno nateklo dovnitř. „Neboj se, výměna klávesnice k notebooku není zase takový problém. Sama s tím mám dobré zkušenosti,“ utěšuje vás jedna z kamarádek. Má pravdu.

Nepotřebujete sahat hluboko do peněženky

Nemusíte panikařit. Taková výměna se dá zvládnout včetně objednání, svozu a doručení opraveného stroje maximálně do čtyř dnů. Váš pracovní výpadek tak bude naprosto minimální. Navíc se není od věci podívat i na displeje pro notebooky. Je totiž vysoce pravděpodobně, že horká hnědá tekutina poškodila i váš displej. Možná se vám dere na rty myšlenka, jestli nebude lepší pořídit zcela nový notebook. Ne. Při výměně totiž můžete ušetřit, nemusíte sahat nijak hluboko do peněženky, což jistě uvítáte.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist