Kočárek a nosítka na děti. Obstarejte si to nejlepší!

Sháníte dětský kočárek? Dobrou zprávou je, že aktuálně máte k dispozici obrovské množství výrobků. Tou špatnou, že výběr nejvhodnějšího kočárku může být pořádná věda. Navíc budete potřebovat i nosítka.

Při výběru kočárku zohledněte především věk dítěte

Děti rostou. Tímto tvrzením jsme sice „Ameriku neobjevili“, nicméně v souvislosti s naším tématem je takovou skutečnost nutné uvést. Pro miminka jsou totiž v každém věku vhodné jiné kočárky. Ty dnes ostatně existují v několika variantách (viz přehled prodávaných kočárků), na které se ve zkratce zaměříme.

  • Hluboké kočárky. Ideální pro novorozence. Jsou totiž velice pohodlné a dítě bude mít i na procházkách na čerstvém vzduchu pocit absolutního bezpečí.
  • Sportovní kočárky. Když už se miminko naučí sedět, je vhodnější pořízení sportovního kočárku. Ten by měl mít především stabilní a lehkou konstrukci, tedy pokud chcete alespoň občas vyrazit do terénu.
  • Kočárky dvojkombinace a trojkombinace. Obě předchozí varianty si je možné pořídit naráz, čímž si ušetříte starosti a zejména peníze. U kočárku trojkombinace lze navíc na konstrukci nasadit i autosedačku!
  • Golfky. Jestliže se dítě naučí chodit, začíná být samostatnější a nepotřebuje již tak často vozit. Pro toto období jsou proto ideální golfové kočárky, jež lze lehce složit a poponášet.

Nezapomeňte své dítě pravidelně nosit!

V mnoha případech je používání kočárků nezbytné, přesto si je třeba uvědomit, že je miminko nutné také pravidelně nosit. Blízkost druhého člověka v něm totiž posiluje pocit bezpečí a zároveň vytváří silnější citové pouto. Proto si vyberte nosítka na Kasparek-baby.cz, která vám nošení dětí značně usnadní.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist