Komfortní skladování odpadu díky nabídce od AbStore.cz

Komfortní skladování odpadu díky nabídce od AbStore.cz
5 (100%) 1 vote

Sháníte hezký a praktický odpadkový koš, který vám nebude narušovat vzhled domácnosti nebo pracovny? V tom případě navštivte webové stránky společnosti AbStore.cz, která přináší širokou škálu odpadkových košů a kontejnerů na odpad. Najdete tady koše z různých materiálů a v různých tvarech, kovové, umělé, jednobarevné i pestré, jednoduše si vyberete typ do kterékoli místnosti v domě.

Praktické bezdotykové koše

K populárním a komfortním patří kupříkladu bezdotykové odpadkové koše. Jsou vybaveny senzorem, díky kterému stačí, abyste dali ruce nebo předmět 15 cm nad senzor, a plastové černé víko se samo otevře. Poté, co vhodíte odpad do koše se samo zavře. Senzor je napájen 4 AAA bateriemi, které vydrží funkční až tři měsíce. Samozřejmě se dá nastavit, aby víko zůstalo otevřené, na koši je tlačítko, kterým se dá tato funkce aktivovat. Koš v tomto provedení si můžete zakoupit ve velikosti od 20ti do 50ti litrů, je vyroben z kovu a jak již bylo zmíněno, víko je plastové.

Odpadkové koše pro domácnost mohou být však i pedálové. Ty jsou ovládány klasicky nohou. K dostání jsou jak jednobarevné, tak pestré modely, které na první pohled zaujmou.

Kontejnery, abyste mohli třídit

Dalšími nádobami na odpad, které můžete na AbStore.cz zakoupit, jsou kontejnery na odpad. Mají objem 1 100 l a prodávají se ve více barvách – modré, červené, černé, žluté a zelené. Hodí se zvláště pro společnosti, školy, obce nebo státní instituce. Jsou snadno přemístitelné i v případě, že jsou naplněné, což oceníte zvláště při vyprazdňování.

Jestliže se rozhodnete pro nákup v tomto zavedeném e-shopu s dlouholetou tradicí, získáte na vše zboží dopravu po České republice zdarma. Obce, školy a státní organizace i stálí zákazníci mohou navíc nakupovat na fakturu. Při nákupu nad 10 000 Kč navíc získáte slevu 500 Kč, při objednávkách za víc financí jsou slevy ještě vyšší.

Oslovte AbStore.cz a nakupte si kvalitní nádoby na odpad.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist