Konec mopům a hadrům! Strojové čištění podlahy vás bude bavit!

Konec mopům a hadrům! Strojové čištění podlahy vás bude bavit!
Ohodnoťte článek!

Že patří stroje na umývání podlah jen do velkých firem a obchodních center? Jste na omylu. My jsme ho před pár měsíci pořídili na úklid společných prostor v našem bytovém domě a všichni jsme více než spokojení. Dvakrát už jsme si ho půjčili a vyčistili s ním i podlahy v bytě. S ručním čištěním se totiž kvalita výsledku nedá srovnávat.

Poprvé jsme s manželem uviděli ROTOWASH na internetu. Bylo nám jasné, že to není čisticí stroj do bytu 2+kk, nicméně okamžitě jsme si vzpomněli, jaké potíže máme s úklidem společných nebytových prostor. Mnozí neuklízeli vůbec a starší paní, které to naopak braly vážně, si stěžovaly na bolesti zad. Od té doby, co jsme pořídili ROTOWASH, se sousedé pomalu hádají o to, kdo bude uklízet tento týden. Navíc jsme se usnesli, že si jej každý může dvakrát ročně pořídit na důkladné vyčištění podlah v bytě.

Čisticí stroj byl rozhodně dobrou investicí

Čisticí stroj ROTOWASH jsme koupili s vidinou toho, že jej budeme používat mnoho let. A pravděpodobně to tak i bude. Máme ho krátce, avšak problémy se zatím neobjevily, a kdyby ano, víme, co máme dělat – ozvat se firmě Clear World, která poskytuje i náhradní díly a servis. Je totiž autorizovaným distributorem rakouských čisticích strojů ROTOWASH pro ČR.

Stroj nám šetří čas i starosti o nákup čisticích prostředků. Vystačí si totiž s obyčejnou vodou, nepotřebuje žádnou chemii. Pořídili jsme si model ROTOWASH Plus, jelikož ten měla firma Clear World i na ukázce, když k nám přijela, a nám se moc líbil.

Vyčistíme s ním jakoukoliv podlahu

Obrovskou výhodou, která nás přesvědčila ke koupi ROTOWASHe, je fakt, že si poradí s jakoukoliv podlahou. Můžeme ho tedy používat ve společných prostorách, ve výtahu i v bytě. Poradí si s dlažbou, koberci, a dokonce i parketami nebo palubovkou. Na rozdíl od jiných metod je k dřevěným podlahám velmi šetrný, jelikož povrch automaticky vysušuje. Čistí jemně, spolehlivě a bez chemie. Co víc bychom si ještě mohli přát?

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist