Koupelna a kuchyň podle vašeho gusta

Koupelna a kuchyň podle vašeho gusta
Ohodnoťte článek!

Myslíte si, že to, jaké je vaše bydlení, vypovídá něco také o vás samotných? Mnoho psychologů by řeklo, že je to samozřejmě pravda. Stejně jako máme každý jiný styl oblékání, tak i u bydlení se projevuje naše jedinečnost. Muži se většinou o své bydlení příliš nezajímají. Ženy však na něj kladou mnohem větší důraz. Rády vybíráme nový nábytek, barvu stěn či bytové doplňky.

Opravdu vyřádit se můžeme, když se stěhujeme do nového bydlení, kde si vše zařizujeme od začátku. Stavíte nový dům nebo jste si právě koupili nový byt? To je skvělá příležitost ke své seberealizaci. Můžete začít vybírat podlahy, dveře, zárubně, nábytek, atd. Nakonec vytvoříte jeden skvělý celek!

By: gail

Začít můžete třeba u kuchyně. O kuchyni se říká, že je srdcem každého bydlení a je to pravda zejména, když už máte rodinu. V kuchyni se rodina schází a povídá si o prožitém dnu. Tato místnost by tak měla být nejen funkční, ale také příjemná. Pro zvýšení apetitu se doporučují barvy jako je oranžová nebo červená. Základem každé kuchyně je vhodný výběr obkladů.

V současnosti si můžete vybrat z mnoha různých barev i motivů obkladů. Oblíbené jsou také nejrůznější mozaiky. Ženy často dávají přednost kombinaci více barev či více tónů jedné barvy. Obklady patří nejen do kuchyně, ale i do koupelny. Zvolte si takové barevné kombinace, které vám budou příjemné. V kuchyni můžete s obklady sladit například barvu sektorového nábytku nebo přípravné desky. V koupelně vypadá hezky sladěné obložení s koupelnovými doplňky.

Kvalitní obklady a dlažby nejen do koupelny či kuchyně nabízí Keramika Soukup. Vybrat si můžete opravdu ze široké nabídky. Najdete ji na internetové adrese www.keramikasoukup.cz. V nabídce jsou také venkovní dlažby, nebo interiérové dveře. Vytvořte ze svého nového bydlení krásné místo pro život s kvalitním obložením a dlažbou od Keramiky Soukup. Keramika Soukup má několik vzorkových prodejen, například v Praze, Plzni, Bratislavě nebo v Žilině.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist