Krásné závěsy, ubrusy, dětské oblečení a vše, co vás napadne, vytvoříte díky šicím strojům Brother

Koupě šicího stroje není jen tak. Stačí, když se začnete o tuto problematiku trochu zajímat, ihned zjistíte, že nabídka je velká, cenová relace také a nemáte-li s šitím příliš velké zkušenosti, během chvilky tápete.

Jestliže hledáte šicí stroj, který budete zvládat ať už jako začátečnice, tak jako pokročilá švadlenka, která se během několika povedených kousků vypracuje v šikulku, která si ušije, co se jí zlíbí, zvolte šicí stroj od společnosti Brother. Budete překvapeny, jak snadné je jejich ovládání, kolik toho umí, že jsou cenově dostupné a nabídnou vám mnohé vychytávky, které u jiných značek nenajdete.

Šití, vyšívání, obrázky, nášivky, knoflíky…

Viděly jste u kamarádky originální potahy na polštářky, kuchyni vyšperkovanou stejným ubrusem, závěsy, utěrkami, chňapkami, podsedáky… jednoduše vším, co se v kuchyni vždy hodí? Udělejte si je sama z látky a nášivek, které se vám líbí. Nebo si vytvořte vlastní obrázky, ať už podle předlohy, která se vám zalíbí v časopise, na internetových stránkách, nebo podle vlastní fantazie.nv35_front_shadow-400x360

Kupříkladu špičkový šicí stroj Brother Innov-Is 35 nabízí 70 jednoduše nastavitelných programů a disponuje automatickou regulací přítlaku patky. Jde o jednojehlový model z nové generace řady INNOV-is. Má krásný design, potěší vás příjemnou a jednoduchou obsluhou a propracovaností, jež ocení i zkušené švadlenky.

Pracujete-li rády večer, nebude vás téměř slyšet, je velmi tichý, zato síla a průraznost i pro zpracování těžkých materiálů je dostatečně velká.

Vybírat můžete ze 70 praktických i dekorativních stehů, z toho 7 druhů knoflíkových dírek, které stroj ušije přesně dle rozměru knoflíku. Nastavení stehů provedete otáčením voliče s okamžitým působením. Díky displeji máte o všem přehled, nechybí informace o typu patky, aktuální délce stehu nebo šířce cik-caku. Tlačítka na displeji umožňují volení jiných rozměrů.

Celá přípravy stroje pro šití je velmi rychlá, nebude vás odrazovat a vy budete šít během pár okamžiků kdykoli ve dne či v noci.

Prohlédněte si šicí stroje od společnosti Brother, šicí stroje Merrylock, overlocky, coverlocky, vyšívací stroje, řezací plotry a další užitečné pomocníky na stránkách eshop.brother-czech.cz. Uvidíte, že si jej budete přát vlastnit a jestliže se pro něj rozhodnete, nebudete litovat.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist