Kreativní hračky pomůžou správnému rozvoji vašich dětí!

Každé malé dítě se vyvíjí jinou rychlostí, avšak všechny děti rády poznávají okolní svět a zkoumají vše kolem nich. Rádi byste vašim dětem pomohli rychleji se rozvíjet a poznávat dění kolem? Je to velmi jednoduché! Stačí vašim ratolestem pořídit zajímavé kreativní hračky, které jim pomohou ve všech směrech. Rozvíjení dětské kreativity je velmi důležité zejména v raném věku, a proto toto období nepodceňte a raději se na něj připravte s předstihem.

Hračkárna.cz si pro Vás připravila pár tipů na krásné kreativní hračky pro všechny kluky a holky, kteří se díky nim zlepší v mnoha směrech a možná vás v budoucnu mile překvapí!

Experimentální stavebnice Ein-O

Máte-li doma malého kutila a vědátora, tak neváhejte a pořiďte mu báječné hračky profesora Ein-O. Vaše dítě se naučí jednoduchým základům elektroniky, přírodních věd a fyziky s výukovými stavebnicemi Ein-O. Sady EIN-O  jsou krásně kreativní hračky, které vaše děti rozhodně zvednou ze židle! Seřídit si svůj vlastní ventilátor, vypěstovat krystaly, vytvořit si vlastní sopku nebo učit se kouzlům a trikům, bude pro vaše děti ohromná zábava a vy se nebudete stačit divit, jak šikovné a nadané děti doma máte.

126367_162394_zbozidetail

Vybarvovací trička Zookids

Trička Zookids jsou ta pravá trička pro všechny malé neposedy. Na tričkách značky Zookids najdete veselé obrázky zvířátek, které si mohou vaše děti samy vybarvit speciálními fixami podle svých vlastních představ. Tričko potom stačí vyprat, barvy zmizí a kreativní kreslení může začít nanovo! Jeden kousek oblečení tak dostává tisíc podob… a tomu se říká koupě!

 

Kreativní sady Style Me Up

Máte doma malou parádnici? V tom případě ani na minutku neváhejte a potěšte jí některou z kreativních sad Style Me Up! Hračky Style Me Up vykouzlí z obyčejného dívčího pokojíčku opravdický módní nebo kosmetický salon. Nápadité sady Style Me Up dovolují dívkám vytvořit si vlastní balzámy a lesky na rty, tetování, sponky do vlasů, šperky a mnohé další. Tyhle hračky pro holky jsou úžasné!

130888_163982_zbozidetail

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist