Kvalitní a fungující sirup proti kašli nesmí chybět v žádné domácnosti

Kvalitní a fungující sirup proti kašli nesmí chybět v žádné domácnosti
5 (100%) 3 votes

Máte doma nemocnou babičku, která často pokašlává a je nachlazená? Nebo trápí nachlazení, chřipkové onemocnění či akutní zánět průdušek vás samotné a nemůžete se jej zbavit? V tom případě vám pomůže rada, jaký lék na kašel v lékárně poptávat, abyste byli fit co nejdříve.

Investice, která se vám vrátí velmi rychle

Platí to u všeho, a to i u léků, že chceme peníze investovat do takových, jež jsou účinné a nejlépe také šetrné. Nejdříve je důležité určit to, o jaký typ kašle se jedná, zda je vlhký, či naopak suchý, dráždivý.

Mezi přípravky od společnosti MedExpecto Vicks si můžete zvolit buď pastilky na suchý kašel či sirup, nebo sirup na kašel vlhký. Účinnou látkou je guaifenesin, pomoc přináší i med v kombinaci se zázvorem. Následuje rychlá úleva již za 3 – 5 dnů, snadnější vykašlávání hlenu a zklidnění dýchacích cest. Ke zklidnění krku přispívá i speciální technologie, díky niž ulpívá sirup lépe na jeho sliznici.

Sirup proti kašli i pastilky jsou volně prodejné bez potřeby lékařského předpisu.

Podpořte svoji imunitu

Je také dobré užívat např. echynaceu, hlívu ústřičnou či doplňky stravy pro posílení imunity. Vhodné je také řádně se oblékat a vyhýbat se místům, kde je více bacilů, bakterií. Myjte si ruce, dopřejte si i horkou koupel s přidáním soli do koupele, která vám pomůže k rychlejšímu uzdravení.

Další pomocníci pro lepší zdraví

Společnost MedExpecto Vicks přináší i další přípravky, jež účinně bojují v případě onemocnění. Jmenujme léky na bolest hlavy, svalů a kloubů, horečku, ucpaný nos, bolest v krku. Ani na děti se nezapomíná, již od 6 let jsou tady pro ně přípravky, které jim pomohou při nachlazení nebo horečce.

Vyzkoušejte i vy léky MedExpecto Vicks, budete zajisté spokojeni, pomoc pocítíte rychle. Více informací vám poskytnou lékárníci nebo příbalový leták.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist