Kvalitní hokejová výbava je základ pro to, aby vaše dítě u tohoto sportu vydrželo

Kvalitní hokejová výbava je základ pro to, aby vaše dítě u tohoto sportu vydrželo
Ohodnoťte článek!

Jakmile má dítě zájem o sport, je důležité jej v tom podpořit. Nesmíme však zapomínat na to, že dítě umí pro novou činnost rychle vzplanout, ale jeho zájem dokáže mnohdy i velice rychle pohasnout. A tehdy jsme to právě my, rodiče, kteří musíme umět dítě motivovat. Třeba projevením vlastního zájmu o daný sport, ale i pořízením kvalitní sportovní výbavy. Typickým příkladem je například hokejové vybavení.

Řada rodičů si říká, že dítěti nejdříve pořídí něco levného, a pak se uvidí, jestli dítě u sportu vydrží. Obvykle je to špatný přístup. Těžko dokážete v dítěti vybudovat vztah k pohybu na bruslích, když zdědí staré zatvrdlé brusle po tátovi, které k tomu ještě ani nedáte profesionálně nabrousit. Zdá se vám dítě neobratné s hokejkou? Možná ta stará není pro něj vůbec vhodná a potřebuje hokejku zcela jinou. Takhle nadějnému malému hokejistovi dokážeme hokej znechutit třeba již při prvním seznamování se s tímto sportem. Nemluvě o tom, že pro dítě je důležité rovněž zapadnou do kolektivu, a za tím občas stojí i již zmíněné lepší hokejové vybavení.

I ti nejmenší hráči mohou začínat hrát hokej s profesionální výbavou

Jakmile se dítě dostane do hokejového kolektivu, rozdíl mezi kvalitní a průměrnou či nedostatečnou výbavou se projeví okamžitě na výkonnosti malého hráče. Ten začne zaostávat a většinou zájem o daný sport ztratí. I to nejkvalitnější profesionální hokejové vybavení je přitom dnes dostupné. Firma Bauer nabízí profesionální vybavení na hokej pro nejmenší hráče hokeje, pro juniory i seniorské hráče.

S tímto vybavením už pro malého sportovce nebudou existovat překážky pro zlepšování se z důvodu nevhodných hokejových bruslí, hokejky či chráničů na hokej. Už půjde jen o vlastní píli, která spolu se špetkou nadání může vést k tomu, že právě z vašeho dítěte vyroste nová hokejová legenda. A když ne, dáte alespoň svému dítěti ten nejkrásnější celoživotní dárek – lásku k pohybu a sportu.

Brusle na hokej jsou základ

Značka profesionální hokejové výbavy, Bauer, nabízí brusle v různých produktových třídách. Pro děti jsou určeny juniorské brusle. Koupíte je v různých cenových kategoriích. I ty levnější svojí kvalitou vysoce převyšují jiné hokejové brusle. Kvalitní brusle na hokej zlepší startovní pozici dítěte v mladém hokejovém kolektivu. Investice do dobrých bruslí se vyplatí i proto, že nezatěžují zbytečně pohybovou soustavu dítěte. Jsou lehčí a z lepšího materiálu. Současně jsou odolnější, takže vydrží déle než levné „no name“ brusle. Rozdíl v ceně se díky těmto benefitům rychle stírá.

Co vše začínající hokejista potřebuje?

Pokud dítě přihlásíte do hokejového oddílu, nejlepší informace k tomu, co dítě potřebuje, vám dá trenér. Budou to především dobré brusle. Už na začátku je důležité věnovat pozornost správnému výběru hokejky. Bauer nabízí hokejky v různých velikostech a provedeních, samozřejmě s úpravou pro pravou i levou ruku

Velice rychle bude začínající hráč potřebovat kompletní chrániče na hokej. Nejde jen o helmu, ale i rukavice, chrániče kolen, loktů, ramen, suspenzor a další. To vše v profesionální kvalitě nabízí značka Bauer. Vybavení lze snadnou koupit v e-shopu značky Bauerhockey.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist