Kvalitní šicí stroj vám nabídne mnohé možnosti, jak jej využít

Kvalitní šicí stroj vám nabídne mnohé možnosti, jak jej využít
4 (80%) 2 votes

I když se to tak nemusí zdát, šicí stroj v dnešní době vlastní spousta mladých i starších žen a slečen. U některých je cesta k němu vydlážděna zájmem, zálibou v ručních pracích, školou a následně zaměstnáním, u jiných jde o svatební dar nebo si jej pořídí, protože jej potřebují. Jak by taky ne. Šicí stroj najde uplatnění v každé domácnosti!

Jestliže i vy vybíráte ten nejvhodnější pro vás, vybírejte pečlivě. Měl by vám sloužit po několik let, a proto na něj musí být spolehnutí. A nejen na něj. Také na společnost, která jej vyrobila. Důležitý je servis, náhradní díly i péče o klienty. Toto vše získáte jen u zkušeného výrobce šicích strojů, jako je např. společnost Brother.

Co vše si se šicím strojem ušijete

Služeb, které vám šicí stroj vykoná, je hned několik. Můžete si s jeho pomocí ušít oblečení dle vlastního nebo získaného střihu. Pomůže vám s opravou párající se dírky na povlečení, přišitím knoflíku, zahnete si díky němu záclonu, závěs, hezky a neznatelně opravíte roztržené kalhoty syna na koleni našitím pruhů látek na obě nohavice, nebo třeba vytvoříte krásné povlaky na polštáře a mnohé další.

Máte-li manžela a děti, dostatečné využití tohoto domácího pomocníka je předem zajištěno. Díky mnoha funkcím, které moderní modely nabízí, si ten správný typ vybere jak začínající, tak zkušená švadlenka.

Jaký model si zvolit

Jestliže se šitím začínáte, zvolte si model se základními funkcemi. Až získáte dostatečnou praxi a vypracujete se ve zkušenou, vyměníte jej za stroj s rozšířenými možnostmi. Začátečnicím by mohl vyhovovat např. šicí stroj Brother DS 120. Jde o elektrický typ, který se vyznačuje snadnou obsluhou, stabilní konstrukcí, nabídne vám 20 programů, 3 druhy knoflíkových dírek, podsvícený LCD displej a mnohé jiné. Jistě vás potěší i záruční lhůta 3 roky!

Máte-li už s tímto druhem ruční práce zkušenost, zvolte např. elektrický šicí stroj Brother Innov-Is 150. S jeho nákupem získáte 80 programů, LCD displej, 7 druhů knoflíkových dírek, automatické zapošívání na začátku a konci šití, polohu jehly a spoustu dalších vychytávek. I tady je záruční doba 3 roky!

Společnost Brother je na našem trhu již více než 20 let, což je důkaz její kvality a dobrých služeb. Její šicí stroje se řadí mezi nejvyhledávanější a nejrozšířenější na světovém trhu o čemž svědčí fakt, že prodala již více než 40 miliónů modelů.

Vyberte si i vy šicí stroj z dílny společnosti Brother a získejte výborného pomocníka, který vám bude sloužit po mnoho let a se kterým budete jistě spokojeni.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist