Kvalitní spánek na luxusních postelích

Probouzíte se každého ráno s bolestí krční páteře? Velmi častou příčinou tohoto nepříjemného zdravotního stavu je nekvalitní podložka na spaní. Od dobrého spánku se odvíjí to, jak se budeme cítit během celého dne. Špatná matrace neumožňuje rozložit správně Vaši hmotnost. To může vést až k trvalým změnám Vaší páteře. To se Vám však nemůže stát s matracemi belgické značky Velda, jejíž nabídkový katalog naleznete na této webové adrese postele-velda.cz.

Postele Boxsprings Vám umožní získat při spánku pocit, jako byste celou dobu spala na vzduchovém polštáři. Tento komfort umožňuje systém taštičkových matrací, který je založen na principu ocelových pružinek. Každá pružinka je přitom vložena do samostatné látkové taštičky. Běžná matrace značky Velda obsahuje až tři tisíce pružinek. Tyto pružinky jsou rozděleny až do sedmi zón tří různých tvrdostí. U postelí Boxsprings se setkáte s minimálně dvěma vrstvami taštičkových matrací.

kontinentálních postelí společnosti Velda oceníte také schopnost odvádět vlhkost z potu a možnosti odvětrávání. Luxusní postele Velda disponují moderním vzhledem a vysokou kvalitou, která umožňuje probouzet se ráno bez zdravotních obtíží. Luxusnost těchto postelí je dána zejména čalouněným dřevěným rámem s pevnými nohami a vloženou taštičkovou matrací. Jednolůžková matrace luxusní postele Boxspring Downtown 2C se skládá z asi 648 kusů minitaštiček. V obvykle prodávané jednolůžkové taštičkové matraci je uloženo přibližně 360 kusů taštiček. Zda jsou postele od společnosti Velda to pravé pro Vás, si můžete vyzkoušet na vlastní kůži v Praze Podolí.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist