Láká vás bydlení v Praze?

Bydlení v hlavním městě má mnoho výhod: Jste v centru kulturního dění, máte větší šance na zisk lépe placeného zaměstnání, vaše děti mohou chodit do lepších školek nebo škol a vlastně vše máte na dosah ruky. Chcete v Praze bydlet? Máme pro vás přehlídku atraktivních míst k bydlení. Zaměřili jsme se na nové byty a našli jsme i rodinné domy za ceny, které se vám určitě budou zamlouvat!

Výhodnější družstevní bydlení

Velký zájem je v současné době o družstevní bydlení Praha. Je to z toho důvodu, že ceny družstevních bytů jsou nižší než v případě, když si byt kupujete do osobního vlastnictví. V případě družstevního bydlení si de facto kupujete právo na užívání bytu. Se zajímavou nabídkou družstevních bytů přichází developerská společnost Finep, a to hned na několika atraktivních místech.

chytrezeny.cz_finep_cz_01

Družstevní byty jsou aktuálně k mání v rámci projektu Prosek Park VIII, který vznikl na Praze 9. Tato lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, spojení s centrem i přírodou, proto je o ni velký zájem zejména ze strany rodin s dětmi. Nové byty v Praze nabízí také projekt Západní Město – Britská čtvrť VII, nachází se v lokalitě Stodůlky. V nabídce je 78 bytů o dispozicích 1+kk až po luxusní byty 4+kk o rozloze až 107 m2. V blízkosti zástavby se nachází obchodní centra, potěší skvělé dopravní spojení a nechybí zde ani příroda.

chytrezeny.cz_finep_cz_02

Láká vás spíše bydlení v rodinném domě?

Pokud se zajímáte o domy na prodej v Praze, radost vám udělá projekt Rodinné domy Štěrboholy II. Postaveny zde byly moderní řadové domky o dispozicích 4+kk. Každý dům má vlastní zahradu a garáž. Rodinné domy nabízí také projekt Britská čtvrť. V atraktivní lokalitě Praha 5 – Stodůlky byly vybudovány rodinné domy o dispozicích 4+kk a 5+kk.

chytrezeny.cz_finep_cz_03

Neodkládejte to!

Jestliže chcete koupit byt nebo dům, příliš dlouho se nerozmýšlejte. Co možná nejdříve si zjistěte možnosti vaší hypotéky a domluvte si schůzku s prodejcem. Nevíte, kde při vyřizování hypotéky začít? Přečtěte si ještě tento článek.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist