Letní prázdniny se blíží!

Letní prázdniny se blíží!
5 (100%) 2 votes

Letní prázdniny miluje každé dítko školou povinné. Nastává čas, kdy vyráží na letní tábory, s rodinou k moři nebo s babičkou a dědou na výlety. Velké prázdniny začínají 1. července a celé dva měsíce si mohou dát děti od školy oddych a dosyta se vyspat. Kam v létě vyrazit, co dělat a jak si uchovat všechny prázdninové vzpomínky?

Neomezené možnosti zábavy!

Vyšlete děti na klasický nebo tematický tábor, a nemusíte za něj zaplatit žádné horentní částky. V nabídkách soukromníků a domů dětí a mládeže jsou i příměstské tábory. Děti stráví čas v přírodě a naučí se samostatnosti a novým dovednostem. Pokud mají vaše ratolesti babičku s dědou, mohou s nimi strávit nezapomenutelné prázdniny na vesnici či chalupě. Ani rodiče malých dětí si nemusejí zoufat. Mohou je přihlásit do lesní školky se stravováním. Studenti mohou vyrazit pod stan, na festivaly, do kempu k přehradě či na výměnné pobyty.

Vezměte si dovolenou a věnujte dětem svůj čas

Většina rodičů si hlavní dovolenou šetří na prázdninovou dobu a vyjíždí za hezkého počasí k českým rybníkům nebo do zahraničí k moři. Oblíbené jsou také výlety za přírodními pamětihodnostmi, do ZOO a za památkami. Fantazii se meze nekladou. Některé hotely v Česku a zahraničí nabízejí hlídání dětí, takže si i rodiče mohou odpočinout ve wellness centru. A nemusíte si ani hledat ubytování, abyste mohli poznávat krásy Česka. Využijte výhodné rodinné jízdné a cestuje po okolí nebo do vzdálených koutů republiky.

Uchovejte si své vzpomínky

V zimních časech máme více než kdy jindy čas prohlížet si fotografie a vzpomínat na letní dovolenou. Uchovejte si své vzpomínky nejen z dovolené, ale i z různých společenských událostí, oslav, grilování, svateb a návštěv vzdálených příbuzných. Skvělým pomocníkem v takových chvílích je chytrý telefon. Víte, že si fotku můžete ihned vyvolat a darovat ji svým přátelům či rodinným příslušníkům? Mějte při ruce mobilní tiskárnu, kterou zvládnou ovládat všechny generace!

Kapesní tiskárna jako praktická vychytávka

            Kapesní tiskárna je praktická věc. Váží pouhých 172 gramů a svými rozměry se vejde opravdu do každé kapsy i malé kabelky. Tato novodobá vychytávka patří mezi neodmyslitelnou výbavu na výlety, dovolené či jiné akce. Až vyfotíte něco zajímavého svým telefonem, můžete si fotku na tiskárně ihned vytisknout. Již za 42 sekund budete mít snímek do svého alba! Do tiskárny nepotřebujete žádnou inkoustovou kazetu: funguje na bázi tepelného tisku. Samolepicí papíry se prodávají až po padesáti kusech.

 Doba Velkých prázdnin se pomalu blíží. Investujte do chytrých produktů a vytvořte si své vlastní vzpomínkové album. Udělejte si z fotografií z kapesní tiskárny koláž, nalepte je do gratulačního přání nebo si je dejte na ledničku. S kvalitou fotografií budou spokojeni i nároční fotografové!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist