Malý průvodce zahraničními studijními programy

Malý průvodce zahraničními studijními programy
5 (100%) 1 vote

Jestliže vám připadá, že stagnujete, zřejmě je čas na změnu. Nejste-li kupříkladu spokojená se svojí stávající prací, řešením může být další vzdělání. Jednu z možností přitom představují zahraniční studijní programy.

Studium MBA, LL.M a dalších programů

Náš krátký přehled zahraničních studijních programů musíme pochopitelně zahájit výčtem těch nejzajímavějších, které lze na území České republiky zahájit.

  • Studium MBA, BBA a DBA: manažerské zahraniční studijní programy. Chcete-li si tedy prohloubit znalosti pro tuto oblast a nalézt zajímavé pracovní uplatnění, doporučujeme vám zaměřit se tímto směrem.
  • Studium LL.M: vzdělávací program, který je vhodný pro všechny, kdo se pohybují v oblasti práva. LL.M studium je tedy určeno lidem s právním vzděláním, ale i těm, kteří mají praxi v právní oblasti.
  • Studium MPA: tento titul je vhodný pro všechny uchazečky, které mají zájem výrazně prohloubit své vědomosti ve věcech státní správy.
  • Studium MSc.: jednotlivé programy tohoto studia jsou na různých školách velmi pestré, ovšem společné mají to, že bývají orientovány více prakticky.

Na jaké škole zahájit studium?

Takových institucí je na našem území několik desítek. Tento typ studia rozhodně nepatří k nejlevnějším, protože není dotován státem, takže se můžete např. rozhodovat dle cen jednotlivých škol. V rámci European Business School (viz Ebschool.cz) lze kupříkladu aktuálně využít akční slevy! Pokud si tedy chcete rozšířit své vědomosti i možnosti v rámci pracovního uplatnění, a to i mimo ČR, rozhodně se jedná o zajímavou nabídku.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist