Máme pro vás bazén, v němž i několik let nemusíte měnit vodu!

Máme pro vás bazén, v němž i několik let nemusíte měnit vodu!
Ohodnoťte článek!

Bazén v létě přijde pěkně vhod. A nejenom v létě. V těch nejkvalitnějších a zastřešených se můžete koupat v podstatě celoročně. A dokonce v nich i několik let neměníte vodu!

Bazény a koupaliště jsou stále zavřené. Jejich otevření je sice otázkou času, ale i tak – opravdu se chcete koupat s dalšími desítkami lidí? Máte-li zahradu, pořiďte si bazén vlastní! Jaký zvolit?

O levný bazén nestojíte!

Ve svém zájmu investujte spíše do bazénu dražšího než levnějšího. Bazénu s dlouhou životností, nenáročného na údržbu, péči o bazénovou vodu a odolného vůči teplotám i chemickým přípravkům. Investice do takového bazénu bude sice o něco vyšší, zato jeho provoz budete mít doslova za hubičku. Spolu s časem, který byste strávili údržbou levného bazénu, ušetříte i své nervy. Pohled na zelenou vodu, která ne a ne zmodrat, k uživatelově dobré náladě rozhodně moc nepřispívá. A uvědomte si, že to je právě péče o bazénovou vodu, jež je při výběru bazénu jedním z nejdůležitějších parametrů. Spolu s vodou samotnou, která se obzvláště v některých částech republiky stává nedostatkovou komoditou.

Myslete na vodu. Její množství i kvalitu

Nenáročný na vodu a jednoduchý na údržbu je například bazén ALBIXON řady Benefit. Tento název je nasnadě. Vodu v bazénu díky jedinečné technologii nemusíte měnit i několik let. Snadná je i její údržba. O kvalitu vody se díky inovovanému rozmístění trysek stará její dokonalá cirkulace. Pokud sháníte po všech stránkách ekonomický bazén, rozhodně jste na správné adrese. Vybírat můžete ze tří různých technologií, jimiž jsou skimmerové bazény, přelivové a vypláštěné těžkou fólií. Jaký zvolit?

Přelivový, skimmerový, nebo fóliový?

V přímořských letoviscích jsou běžné přelivové bazény s unikátním zaoblením přelivové vany a hladinou sahající až k samotnému okraji bazénu. Přes něj je voda odváděna do přelivového žlabu umístěného po okraji celého bazénu. Na rozdíl od bazénu skimmerového, u něhož k odvodu vody slouží tzv. skimmer. Pokud toužíte po bazénu atypického tvaru, doporučujeme bazény vypláštěné těžkou fólií. Takový bazén pak může být naprostým originálem, který u souseda nenajdete.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist