Máte doma ty správné nádoby na odpad? Třiďte snadněji a pohodlněji!

Máte doma ty správné nádoby na odpad? Třiďte snadněji a pohodlněji!
Ohodnoťte článek!

Stále čím dál více domácností přispívá ke správnému třídění odpadu a to je dobře. Učí tak své děti, jak se chovat, aby bylo prostředí, v němž žijeme čistější, hezčí, bezpečnější a zachováno v dobrém stavu i pro další generace.

Pokud třídíte odpad, měli byste se patřičně vybavit a usnadnit si tak svou užitečnou práci! Víte, jaké vychytávky jsou k dostání?

Třídíme již od kuchyně…

Jestliže chcete třídit a recyklovat odpadky, které denně vyprodukujete, můžete tak začít dělat hned od kuchyně, dílny, koupelny, nebo jiných místností, kde samotný odpad vzniká. Stačí pořídit si koše na tříděný odpad. Jsou skladné, dají se umístit do kuchyňské linky či jiné skříňky, takže nejsou vidět a jsou stejně nenápadné, jako „obyčejné“ odpadkové koše.

Jsou moderní a dají se umístit nejen do interiéru, ale i do exteriéru! Setkat se s nimi můžete čím dál více i v prostorech určených pro veřejnost, jako jsou nemocnice, školy, úřady atd.

Popelnice kvalitní i hezké na pohled

Jistě znáte plastové popelnice, které se liší svými barvami i velikostmi. Potřebuje je každá domácnost i firma či jiná instituce.

Můžete si vybrat z několika barevných variant (modré, červené, žluté, zelené, černé atd.), které se vyrábí nejčastěji ve velikosti 120 l a 240 l. Jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, který dobře odolává poškrábání, tlaku, UV záření i různým chemickým látkám.

Pohodlnou manipulaci zajišťují madla nahoře popelnice a pevná, stabilní kolečka. Výrobky jsou za dobu své výroby tak propracované, že i velkou, naplněnou popelnici pohodlně převeze z místa A do místa B drobná žena.

V nabídce jsou i hnědé popelnice určené na bio odpad, tedy na zbytky potravin a odpad z vaší zahrady.

Vybavte i vy svou domácnost funkčními a kvalitními odpadkovými koši a popelnicemi. Bude se vám třídit pohodlněji a usnadníte si práci. Budete spokojeni a bude se vám žít lépe.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist