Máte ve šperkovnici ty správné náušnice? Poradíme vám, které k čemu nosit.

Ohodnoťte článek!

Každá žena si přeje, aby byla krásná, slušelo jí oblečení, líčení i doplňky a aby k sobě vše hezky ladilo. Jestliže si nejste jistá, zda nosíte náušnice hodící se k vašemu oblečení či tvaru obličeje, nechte si poradit. Budete překvapeny, jaké kouzlo dovedou správné dámské náušnice učinit.detail_lyra-nausnice-s-cirymi-zirkony_11

Pro každou příležitost jiný pár

Jedny či dvoje náušnice vám ve šperkovnici jistě nepostačí. Honosné, zdobené se hodí k jednoduchým šatům např. do divadla, na ples či slavnostní událost. Naopak jdete-li na přátelský oběd s kamarádkami, nebo do práce, volte jednodušší typ, např. krátké visací náušnice, pecičky, nebo odlehčené druhy zobrazující předmět, zvířátko, postavičku…

V každém ročním období okouzlíte, pořídíte-li si stříbrné náušnice s kamínkem. Barvu volte buď k tónu barvě vašich očí, nebo oblečení. Vyberete-li si čirý zirkon, bude ladit ke každé barvě očí i outfitu. Hned, jakmile si náušnice s kamínkem nasadíte, zpozorujete, jakou jiskru dodaly vašemu obličeji. Budete působit jasněji a svěžeji.

Také se držte pravidla, že je-li barevné či různorodé vaše oblečení, měly by být náušnice decentní. Naopak, výrazné náušnice a náhrdelník si zasluhují jednoduchý střih šatů, aby vynikla jejich krása.

Tvar obličeje vs. tvar náušnic

Dámské náušnice vybírejte také podle tvaru vašeho obličeje. Máte-li jej podlouhlý, nevolte dlouhé náušnice, ty by jej totiž ještě více prodloužily. Sáhněte po krátkých modelech, kruzích nebo tzv. pecičkách.

Kulatý obličej naopak opticky protáhněte delšími náušnicemi. Ty se hodí i pro obličej hranatý.detail_lyra-nausnice-s-cirymi-zirkony_24

Jestliže máte hrubší rysy, zjemníte je romantickými druhy nebo právě typy s kamínkem. Jemné ženy s jemným obličejem si mohou dopřát náušnice téměř jakékoli. Jen pozor na honosné a „těžké“ kousky, ty by na vás mohly působit příliš vážně a „hrubě“.

Náušnice je dobré volit i k vašemu postavení. Žena v kanceláři může volit mnoho druhů, pracujete-li ale např. ve vedoucí funkci, volte decentní druhy, abyste působila solidně a adekvátně ke své pozici. Hudebnice, spisovatelky, maminky na mateřské nebo studentky si mohou dovolit i netradiční a svým způsobem „šílené“ variace.

Když vám náušnice udělají radost, kupte si je. Určitě je využijete, jen se k nim patřičně oblékněte a volte je ke správným událostem ve vašem životě. Pestrý sortiment náušnic najdete na www.lyra-sperky.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist