Mějte doma pohodu s přispěním krásného krbu

Mějte doma pohodu s přispěním krásného krbu
Ohodnoťte článek!

Také máte pocit, že kdekoli vidíte hořící krb, odtud sálá pohoda a příjemná atmosféra? U krbu se často dějí hezké rodinné „věci“. Rázem je teplo domova nejen uvnitř nás, ale cítíme jej i vně.  

I s krby to jde ekologicky

Co vás napadne, když zazní slovo krby? Možná to bude teplo, oranžová barva, zvuk praskajícího hořícího dřeva, žhnoucí rudé uhlíky… Kromě toho ale mnohé napadne i zdravý způsob topení. Díky topení dřevem jde o ekologický způsob, neplýtvá se, jde o šetrné topení. To vše jsou velmi dobré důvody k tomu, abychom uvažovali o pořízení si krbu, i když zrovna nežijeme v chaloupce na venkově. 

Topte si tak, jak je vám libo

Jestli si myslíte, že v krbu se topí stylem „hic nebo nic“, kdy krb naplno pálí a v místnosti je nesnesitelně vedro, nechte se vyvést z omylu. Dnešní sálavé krbové vložky umí skvěle regulovat krbové vytápěním, a tak si můžete topit přesně tak, jak je vám příjemné. Teplo se bude uvolňovat pomalu během delší doby, a tak vám bude mile a příjemně. Ani v případě, že budete sedět u krbu, nebudete „splavení“.  Zažehnutý krb si budete moci užívat, jak dlouho budete chtít a kdykoli budete chtít. 

Vyberte si krb z mnoha stylů

Jestliže se podíváte na dnešní moderní krby, záhy zjistíte, že lze vybrat vzhledově model, který se hodí do jakéhokoli interiéru. Splňte si přání o krbu, ať už máte příbytek dle posledních trendů, nebo bydlíte v jednoduchém, minimalistickém duchu. Jde „jen“ o to, dobře zvážit vhodný výběr, s nímž vám mohou poradit odborníci na slovo vzatí. Krby dnes zákazníci umisťují jak do kouta, tak doprostřed místnosti. Můžete jej celý obejít, nebo umístit tak, aby byl decentním prvkem místnosti. 

Vyberte si svůj krb už dnes. Podzimní sychravé a dlouhé zimní večery se blíží, a vy si je budete moci vychutnat u reálného ohně. 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist