Myslete na bazén už nyní. Budete se moci koupat hned od prvních teplých dnů.

Myslete na bazén už nyní. Budete se moci koupat hned od prvních teplých dnů.
Ohodnoťte článek!

I když vám to možná bude připadat brzy, právě nyní je příhodná doba na to, vybírat si mezi bazény a ten nejvhodnější si pořídit. Budete tak mít dostatek času na rozmyšlenou i samotnou realizaci a v okamžiku, kdy se budete chtít osvěžit, budete tak moct učinit.

Využijte zajímavé jarní akce

Jestliže se poohlédnete po bazénech už nyní, nejenže budete mít dostatek prostoru na přemýšlení a výběr, jak bylo zmíněno výše. Další velkou předností je to, že právě teď můžete značně ušetřit.

Společnost Marimex poskytuje na zákazníky žádané bazény akce, díky kterým jsou tak nadzemní bazény levnější, než u konkurence. Své akce nabízí u nejprodávanějších a nejoblíbenějších typů, kdy právě vysoká poptávka dovoluje snížit cenu na příjemně nízkou.

Stále oblíbenější nadzemní bazény

Je pochopitelné, že si osoby žijící single, páry a rodiny s dětmi velmi často vybírají nadzemní bazén. Nevyžaduje totiž složitý zásah do zahrady, dá se umístit do prostoru s minimem požadavků na úpravu terénu, vejde se i na menší zahradu, je cenově dostupný a montáž nezabere mnoho času ani sil.

I početnou rodinu nebo partu přátel dokonale uspokojí bazén Florida o rozměru 4,57 x 1,22 m. Součástí balení je kartušová filtrace, krycí plachta, podložka, schůdky a hadice pro připojení k filtraci.

Pevný kovový rám zajišťuje výbornou stabilitu a díky dostatečnému průměru si v něm komfortně zaplavete. Čistotu vody zajistí filtrace, kterou je možné k bazénu připojit. Společností doporučovaná filtrace pro tento typ je ProStar 4.

Designově je vytvořen tak, aby zapadl do klasických zahrad ale i těch moderních. Celá montáž je jednoduchá a rychlá, zvládne ji skutečně každý. Potěšující je, že se o něj nemusíte v průběhu zimy vůbec starat. Na podzim jej složíte a uskladníte kupříkladu v garáži.

Dopřejte si luxus

Mezi bazény Marimex najdete i modely, které uspokojí všechny, kdo si potrpí na novinky, nejlepší technologie a to vše spojeno s pohodlím a luxusem.

K nejkvalitnějším nadzemním bazénům aktuálně patří bazén Tahiti. Díky rozměrům 2,74 x 5,49 x 1,32 m poskytuje dostatek prostoru nejen pro plavání, ale i vodní sporty. Na bazén Tahiti je aktuálně poskytována sleva ve výši 4%.

K bazénu náleží písková filtrace Sand 4000, s níž bude voda průzračně čistá, dále krycí plachty, ochranná podložka, schůdzky a DVD s video návodem. Vyztužená kovová konstrukce je kostrou bazénu, trojvrstvé PVC tvoří stěny a pevnost dna zajišťuje kvalitní vinyl. Budete-li si přát, je možné dokoupit si k bazénu další příslušenství, jako je solární ohřev, UV lampa a jiné.

Obraťte se na zkušeného dodavatele nadzemních bazénů, společnost Marimex, která se na trhu pohybuje již 21 let. Kromě bazénů zájemcům nabízí i infrasauny, finské sauny a doplňky k nim, vířivky, trampolíny, vodní hračky a další. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na webových stránkách Marimex.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist