Myslete na léto a pořiďte si trendy plavky již nyní

Ohodnoťte článek!

Která žena by netoužila po tom, aby v plavkách vypadala sexy a přitažlivě? Docílit toho lze nejen s pomocí cvičení a zdravé stravy, ale také vhodně zvoleným typem plavek. Důležitý je nejenom střih, ale i vzor a detaily, které skutečně udělají mnohé, i když se to nemusí zdát.

Plavky podle vašeho vkusu i postavy

Díky bohaté nabídce plavek si dnes vybere skutečně každá žena, ať už je obdařena plnějšími křivkami, nebo má postavu hubené modelky. I co se týče barev, vzorů, nášivek, kanýrků a jiných drobností, nebudete ochuzeny. Je jen na vás, abyste si zvolily nejen podle postavy, ale také podle toho, co se vám líbí.

Dámy, které mají větší zadeček nebo bříško a ňadra, si většinou vybírají jednodílné plavky. Jestliže k nim patříte, mohl by se vám líbit kupříkladu model s kosticí, který je po bocích černý a uprostřed na bříšku i prsou je tvořen jinou – vzorovanou látkou s drobným vzorem. Postavu zeštíhlí a hezky vytvaruje, plavky jsou decentní, ale přitom trendy a zajímavé. Hodí se jak pro mladé, tak starší ženy a pokud se pro ně rozhodnete, jistě budete spokojené, jak vaši postavu povznesou.

Mladé slečny i ženy by si měly určitě dopřát dvoudílné plavky. Velkou výhodou je, že si můžete koupit jinou velikost vrchního dílu a jinou velikost kalhotek. Potřebujete-li vaše ňadra opticky zmenšit, zvolte košíčky jednobarevné, příp. lemované bílou látkou. Nevolte látky s velkými vzory, chcete-li plavky pestré a barevné, vsaďte spíše na takové, jež jsou zhotoveny z vícera jednobarevných látek, než ty vzorované. Vyhněte se kanýrkům, s klidem si naopak dopřejte plavky doplněné o korálky nebo flitry. Košíčky by měly být zpevněné, aby vám prsa hezky držela. Myslete i na nastavitelnost ramínek a jejich šířku, aby měla ňadra dostatečnou oporu.

Ty dívky a ženy, které mají ňadra menší, si mohou dopřát plavky takřka jakékoli. Vždy je důležité, aby podprsenka dobře seděla. Zvolíte-li model, který není vyztužen, zavazuje se na šňůrky, nemůžete nic pokazit, tady se vám velikost vždy uzpůsobí.

Určeno pro všechny

Všem ženám, ať už jsou silnější nebo hubené, velmi sluší plavky se sukénkou. Zvláště ženám, které se stydí, umožňují příjemný pobyt u moře nebo na koupališti, i když je všude kolem spousta lidí.

Prohlédněte si dámské plavky výprodej, ušetřete např. 60 % z původní ceny a těšte se na dovolenou nebo opalování, které nás za pár týdnů čeká.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist