Nádobí Aston vás mile překvapí designem i kvalitou

Nádobí Aston vás mile překvapí designem i kvalitou
Ohodnoťte článek!

Luxusem se můžete chlubit nejen na sobě, ale i v kuchyni, kde je výborná funkčnost velmi důležitá. Chcete, aby vaše pokrmy byly naprosto dokonalé a aby chutnaly celé rodině? Rádi byste si ušetřili práci a starosti při vaření i pečení, přejete si připravovat chutnou a hlavně zdravou stravu? Pak se připravte na to, že pokud si koupíte nádobí Aston, budete pracovat jako praví šéfkuchaři a zdravá, výtečná jídla, zvládnete hravě a s elegancí.

Čím se vyznačuje nádobí Aston Gold Ceramic Premium?

Je to především luxusním zlatým designem, což sebou přináší několik vylepšení. Vnitřní povrch je opatřen keramickým povrchem CERALON a korpus nádobí je vyroben z masivního hliníku.

Keramický povrch CERALON je od švýcarské firmy ILAG a jde o již pátou generaci. Výrobky z řady Gold Ceramic series vás tedy potěší nejen svými vlastnostmi, ale také praktičností a funkčností, které při vaření velmi oceníte.

Ergonomické rukojeti jsou tu pro bezpečnou manipulaci za každých podmínek a také pro pohodlné držení hrnců. Masivní úchytky na poklicích mají odtokovou drážku, která zajistí to, že nebude zůstávat odpařená voda pod úchytem.

Nakupujte výhodně právě nyní!

Využijte velkých akcí a podzimních slev na nádobí Aston a nakupte si buď jen jeden kousek nádobí do vaší kuchyně, nebo klidně celou sadu. Slevy vám ušetří nemalé peníze a vy tak budete mít za skvělou cenu ve svém “království”, kde vaříte, vysokou kvalitu.

Kvalita je podložena dlouholetou zárukou

Výrobce si je kvalitou Aston nádobí natolik jistý, že se nebojí poskytnout svým zákazníkům až záruku 10 let! O dobrých zkušenostech by mohl vyprávět i známý kuchař Jiří Babica, který toto jej používá ve svým kulinářských pořadech.

Možná nemáte finance na to, abyste si mohli koupit hrnce, pánve, tlakový hrnec a vše jiné, co by se vám hodilo a co potřebujete. K tomu je pak dobrý věrnostní program, díky kterému budete mít při opakovaných nákupech slevu na nádobí 20%. Výhodou je i to, že nebudete platit poštovné, pokud si nádobí objednáte.

Neváhejte a vyberte si i vy produkty Aston, které vám vydrží po mnoho let, a buďte při přípravě jídel doslova vládci.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist