Nastylujte dětský pokoj novým povlečením

Povlečení pro děti má mnoho podob. Podle věku dítěte vybíráme nejen jeho velikost, ale rovněž styl povlečení. Povlečení pro všechny věkové skupiny nabízí česká společnost Vesna.

Povlečení do dětských postýlek

Kvalitní bavlněné a krepové povlečení do dětských postýlek zakryje příjemně a zdravě naše nejmenší. Do postýlky našich dětí mohou nakouknout jejich hrdinové z prvních pohádek, které jim ukážeme v obrázkových knížkách, nebo které spatří na obrazovce televize, když se na ně kouká starší sourozenec. Medvídek Pú, Mickey Mouse, Bambi, pejskové ze 101 dalmatinů – to je jen pár hrdinů, které dnešní děti provází jejich dětstvím od nejmladšího věku. Vesna však nabízí i další oblíbené vzory povlečení do postýlek. Povlečení do dětských postýlek je v několika rozměrech, takže vždy snadno najdete to, které bude pasovat na váš rozměr přikrývky a polštáře.

Dětské povlečení pro předškoláky a školáky

Jakmile dítě odroste dětské postýlce a dostane svoji velkou postel, potřebuje nové povlečení. Starší děti mají své nové hrdiny: mořskou vílu Ariel, kamarády z Madagaskaru, ale rovněž již mají své zájmy, touhy či oblíbená zvířátka. To vše jim máte možnost pořídit na povlečení, aby chodily do svých postelí s chutí.

Pokud mají vaše batole a třeba předškolák společný dětský pokoj, není problém povlečení v dětské postýlce doladit s povlečením ve velké posteli. V nabídce Vesna totiž najdete povlečení v různých velikostech i se stejným motivem nebo vzorem. Díky tomu dokážete perfektně doladit dětský pokojík a děti si navzájem dětské povlečení nemusí závidět.

Prodloužené povlečení pro teenagery

Často nás naše děti poměrně rychle přerostou. Pokud vám doma vyrostl kandidát na první basketbalovou či volejbalovou ligu, možná pro něj budete potřebovat prodloužené povlečení. Vyrábí se v délce 220 cm a hodí se obvykle na prodloužené postele. Toto povlečení již s dětskými motivy nepořídíte, ale váš teenager to určitě ani neočekává. Pro kluky je vhodné třeba dvoubarevné prodloužené povlečení bez vzorů. V nabídce Vesna jej najdete jako saténové povlečení.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist