Nažehlovačky děti milují – osvěžte s nimi jejich oblečení

I vaše dítě má v šatníku nějaký ten kousek, který nechce nosit? S nadšením jste jej pořídily, byl velice vkusný a praktický, ale dítě si k němu nenašlo vztah. Místo toho nosí levné a méně kvalitní kousky s různými motivy a potisky. Nalákejte děti na kvalitu pomocí nažehlovaček.

Hezké nažehlovačky s dětskými motivy dokážou i nudné, dětmi přehlížené oblečení, oživit a zatraktivnit. Pojďte předělat neoblíbené kousky na hity v šatníku. Nažehlovačky navíc umí ještě více. Dovedou běžné oblečení proměnit na to s bezpečnostními prvky. Snadno dnes totiž pořídíte nažehlovací obrázky, které jsou reflexní. Ty pak zcela zásadně zvyšují bezpečnost našich dětí. Ať již jdou do školy v nečasu, za šera, nebo se za tmy vracejí od kamaráda. Bezpečnost dítěte závisí na tom, jak dobře je vidět. Takže reflexní nažehlovací motivy zvládnou naše dítě potěšit a současně chránit.

Nažehlovací obrázky zachrání i roztrhané kalhoty

Děti, to jsou neustále roztrhané leginy, kalhoty, trika i další oblečení. Nemusíte jej hned vyhazovat. Nejen drobná poškození lze opravit. Dokonce i ta větší. Stačí mít po ruce již zmíněné nažehlovací obrázky, či nažehlovací záplaty. Díky nim dokážete opravit i velké díry třeba na džínsech. Budou krásnější než ty nové.

Přešívejte a nažehlujte

Pojďte se chovat ekologicky. Pokud umíte šít, nebojte se pustit do upcyclingu. Vezměte staré oblečení a ušijte z něj nové – ideálně právě pro děti. Vynikajícím materiálem je džínovina. Starých džínových oděvů doma najdeme určitě nespočet. Sukýnky, šaty, ale třeba i zajímavé deky pro děti – vše ušijete ze starých džínsů. Tohle vše pak ještě osvěžte atraktivními nažehlovačkami. Co například zkusit pěkný fashion baťůžek? Ten se hodí pro holky i kluky. S reflexními nažehlovačkami bude navíc bezpečným.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist