Nejlepší místo pro vědecká a firemní setkávání? Jednoznačně Praha!

Nejlepší místo pro vědecká a firemní setkávání? Jednoznačně Praha!
5 (100%) 1 vote

Podle průběžných dat Českého statistického úřadu Prahu navštívilo v roce 2019 opět více turistů, než tomu bylo roku 2018. Přibylo také konferenčních a kongresových hostů, kteří obvykle tráví v metropoli více dnů. Není divu, Praha si drží své místo v první desítce nejoblíbenějších kongresových destinací, v regionu středovýchodní Evropy patří dokonce ke špičce. Čím je Praha pro organizátory zajímavá? Jaké výhody má pořádání firemních akcí v metropoli?

Praha má historii

Pražský hrad, Karlův most nebo Staroměstské náměstí jsou symboly, které zná každý. Jsou lákavé pro tisíce turistů přijíždějících každoročně do Prahy, ale stejně tak přitažlivé jsou pro našince. Praha má své kouzlo, dlouhou historii a možnosti, které jiné středoevropské město nenabízí. Právě z tohoto důvodu je Praha skvělým místem pro pořádání vědeckých nebo firemních setkání, kam se mohou sjet účastníci z celé republiky i ze zahraničí.

Praha je dostupná

Navíc je pro všechny účastníky maximálně dostupná díky propracované dopravní síti, leteckému a železničnímu spojení se všemi světovými regiony a má hustou a dobře organizovanou městskou hromadnou dopravu. Díky tomu je možné pořádat konferenci přímo v hotelu v centru Prahy, protože všichni účastníci snadno dorazí na místo dopravními prostředky. Střed města k tomu nabízí možnost zábavy po skončení oficiálního programu.

Praha má šmrnc

Organizování konference nekončí pronájmem konferenčních prostor v Praze. Tím teprve práce samotná začíná. Ale výběrem místa získáte možnosti, které jiné město v Česku nebo v blízkém regionu nenabízí. Česká metropole má totiž navrch jak v oblasti gastronomie, tak hoteliérství. Kromě toho je i kulturním centrem nabízejícím volnočasové vyžití pro všechny věkové kategorie a různá odvětví, což ulehčí organizátorům práci při plánování doprovodného programu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist