Nekazte sobě, dětem ani ostatním výletníkům léto cigaretovým kouřem. Zvolte elektronickou cigaretu.

Nekazte sobě, dětem ani ostatním výletníkům léto cigaretovým kouřem. Zvolte elektronickou cigaretu.
Ohodnoťte článek!

Řadíte se ke kuřačkám, nebo kouří váš partner? V tom případě jistě víte, jak nepříjemný je cigaretový kouř ve sluncem rozpáleném dni. Kouření vás v podstatě omezuje, mnohdy vás doslova dusí a stejně tak to vnímají ostatní, pasivní kuřáci, které kouřit a vdechovat kouř nutíte.Woman practicing stand-up paddle

Výbornou alternativou, která vám dodá nikotin, ale přitom nebude rušit nepříjemným zápachem, je elektronická cigareta. Díky ní se zároveň můžete kouření odnaučit. Dají se totiž koupit náplně do elektronických cigaret, které obsahují různé množství nikotinu, a tak jeho dávku můžete pomalu snižovat, až jeho potřeba úplně vymizí.

Změnu poznáte během pár dnů

To, že kouř z elektronické cigarety nezapáchá, poznáte ihned. Nejde totiž o klasický kouř, ale o aromatizovanu vodní páru. Za několik dnů poznáte účinky na svém těle a zdraví.

Díky tomu, že budete kouřit zdravěji díky eliminaci vdechování kouře obsahujícího dehet a mnohé jiné škodlivé látky, které klasické cigarety obsahují, nebudete se tak zadýchávat při sportu. Výšlap na horách vám nebude způsobovat takovou námahu, nezadýcháte se při cyklistice, běhu…

Výhody elektronických cigaret

Předností, které se pojí ke kouření elektronických cigaret, je víc, než dost:

  • Jde o zdravější způsob kouření
  • Nevdechujete kouř, ale páru, přesto do těla dodáte dávku nikotinu dle své úvahy
  • Úplně vymizí zápach, pára naopak voní
  • Nebudete obtěžovat okolí a nebudete se cítit trapně
  • Poznáte i finanční úsporu
  • Vymizí žluté nehty, prsty, nebo zabarvené zuby
  • V elektronické cigaretě nejsou toxické látky, jedy a jiné škodliviny

Trendy a zajímavý design

I vzhledem vás elektronická cigareta zaujme a nezklame. Vyrábí se v různých provedeních, barvách, velikostech. Ať už máte rádi eleganci nebo hravost, extravaganci či naopak nenápadnost, tu správnou, jež se vám zalíbí, bezesporu najdete. Stačí navštívit webové stránky mojeelektronickacigareta.cz a prohlédnout si jednotlivé typy. Během pár dnů budete moci začít kouřit zdravě a bez obtěžování lidí ve vašem okolí.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist