Nenechte si zničit nehty levnými studii

Také se řadíte k těm spoustě ženám, které se rády denně v práci zapojí do rozhovoru, inspirují své kolegyně, nebo se podělí o zkušenosti a odkáží své kolegyně na některou z druhů masek, kúr nebo třeba zábalů? Anebo jste průkopnicí v novém druhu účesu, a co nemáte na hlavě vy sama, to není dostatečně in?

Mnoho z nás se řadí k těm, co si zkrášlí nehty, bedra, krk, nebo celkově vizáž přispěním mnoha salony nebo kadeřnickými studií dopomohou k tomu, aby se cítili lépe. Není na tom nic špatného a není potřeba se bát, pokud však víte, že se o vaše nehty a pleť stará kvalitní kosmetika

Nehty, po kterých se vám chce brečet

Lepidla i umělá leštidla, která jsou používána v neprofesionálních studiích udělají mnohé. Spousta zákaznic pak spoustu měsíců stráví na oddělení kožní dertmatologie, aby si pomohla. Je nutné, aby lékařka doporučila kvalitní a především pro konkrétní postižení účinnou mast. V lékárně pak vydají namíchanou mastičku, díky níž začne žena konečně poznávat své původní nehty.

Barvičky, barvy, ale jen tam, kde chceme

Spousta žen se trápí zarudlými nebo jinak zabarvenými nehty. I to se pevně váže k lakování a modeláži nehtů. Jestliže chcete, aby vaše nehty byly bělostně bílé, zkuste před odchodem do práce vymáchat ponožky, kalhotky, nebo se zkuste namočit do Sava. Jde o zaručené způsoby, jak se zbavit nejen páchnoucích ponožek, ale také zabarvení ať už prádla, nebo samotné pokožky.

Zeptejte se v lékárně

Aniž byste museli být odborníky na odbarvování nehtů, v lékárně vám rádi poradí, co si koupit, aby byly vaše nehty zase bílé a zářivé. Co si budeme nalhávat, pokud se rozhodnete pro dlouhodbé barvení nehtů, nepomůže vám jen tak rychle schnoucí nebo vadnoucí lak z lékárny. Ale pokud se rozhodnete, abyste pracovaly a měli nehty v pořádku, není problém si tuto péči dopřát.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist