Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy
Ohodnoťte článek!

Rozhodli jste se skoncovat s bydlením v panelových bytech a rádi byste si postavili rodinný domek? Pak bystě měli rozhodně minimálně zvážit stavbu nízkoenergetického domu. Tento typ rodinných domů je ideálním řešením zejména pro rodiny, které by rády ušetřily finance za topení, neboť nízkoenergetické domy disponují skvělými izolačními vlastnostmi.

Tyto izolační vlastnosti jsou docíleny správně zvolenými tepelnými izolacemi, které jsou součástí vnější části domu. Umisťují se zejména do obvodových stěn, střech, stropů nad nevytápěnými půdními prostorami a do podlah. Kvalitní funkci izolačních materiálů u těchto domů zajišťují rovněž vzduchotěsné obvodové pláště domu. U nízkoenergetického domů se využívá často řízeného větrání se zpětným získáváním tepla. Není to však bezpodmínečnou podmínkou, stavbu každého domu společnost Stavex řeší individuálně. Vždy záleží na tvaru a typu domu a také na podnebí, ve kterém bude nový domek postaven.

Úspornou variantou při vytápění jsou také dřevostavby na klíč. Své nové obyvatele často přilákají zejména prosvětlenými interiéry a netradičním řešením staveb. Nechcete-li čekat dlouhá léta na dostavění Vašeho zděného rodinného domku, jsou moderní dřevostavby na klíč tou jedinečnou příležitostí právě pro Vás. Zatímco stavba běžných zděných domů zabere mnohdy i několik let, do dřevostaveb se můžete nastěhovat během jednoho roku. Také montované dřevostavby lze postavit jako nízkoenergetické domy, takže můžete získat dvě řešení v jednom. Společnost Stavex je stavební firmou, která na Českém trhu funguje již několik let a patří mezi nejkvalitnější stavitele rodinných domů, využijte jejich služeb také Vy a nastěhujte se už se příští jaro či léto do nového domu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist