Nový zahradní nábytek. Jak vybrat ten nejlepší?

I když bude v nejbližší době stále vládnout zimní počasí, není od věci se zamyslet nad tím, zda není potřeba vyměnit stávající zahradní nábytek za nový. Otázka zní tedy jasně – jaký materiál vybrat?TS5

Vhodný materiál pro zahradní nábytek

Nábytek na zahradu, ale také na terasu vás sice musí upoutat svým vzezřením, nicméně v prvé řadě je nutné hledět na jeho praktické vlastnosti. Klíčová je přitom odolnost proti rozmarům počasí. Takový nábytek totiž musí často vzdorovat ostrému slunci, větru či dešti. Proto vám doporučujeme nábytek z umělého ratanu, a to ideálně v kombinaci s hliníkovou konstrukcí.

5 důvodů, proč zvolit nábytek z umělého ratanu

  • 1. Vysoká odolnost. Proč je tato vlastnost důležitá jsme naznačili již výše. Umělý ratan je odolný jak proti povětrnostním vlivům a vlhkosti, tak proti UV-zařízení, které by jinak mělo negativní vliv na jeho barevnou stálost.
  • 2. Originální design. Pokud si prohlédnete jídelní soupravy z ratanu se značkou Nünning, jistě vás zaujmou svým netradičním vzezřením. Ani o vizuální stránku se tedy netřeba strachovat.
  • 3. Variabilita. Kromě zmíněných jídelních souprav si můžete pořídit rovněž sedací soupravy z ratanu a k dispozici navíc máte rovněž lehátka, květináče či konferenční stolky.
  • 4. Snadná údržba. Domníváte-li se, že nábytek z umělého ratanu vyžaduje speciální péči, není tomu tak. Bohatě postačí občasné použití prachovky, anebo menšího množství saponátu a houbičky.
  • 5. Pořizovací ceny. Při nákupu zahradního nábytku hrají samozřejmě roli i finance. Ratanový nábytek sice nepatří k tomu nejlevnějšímu, co si lze aktuálně pořídit, na druhou stranu na Teak-shop.cz jej sežnete za příznivé ceny!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist