Objednejte stylové pracovní oblečení. Víme, kde ho najdete

Objednejte stylové pracovní oblečení. Víme, kde ho najdete
Ohodnoťte článek!

Jak připravit pro své zaměstnance příjemnou pozornost, které je navíc praktickým kouskem? Zkuste vybrat to správné pracovní oblečení. Na specializovaném obchodě ho najdete za výhodné velkoobchodní ceny a výběr je opravdu pestrý, takže můžete pořídit nejenom trička, ale třeba i mikiny a podobně. Co všechno je možné objednat a jak takový kousek textilu ozvláštnit? To se dozvíte v tomto článku.

Oblečení za velkoobchodní ceny

Při nákupu více kusů oblečení je dobré vyhledat specializovaný obchod, který nabízí velkoobchodní ceny. Můžete tak značně ušetřit a bez problémů zakoupit desítky až stovky kousků pracovních oděvů i běžného reklamního oblečení. V rámci bohaté nabídky tak máte k dispozici například oblíbené pracovní tričko s dlouhým rukávem, ale třeba i mikiny, polokošile, bundy, vesty, sportovní oblečení, čepice nebo tašky. Vše ještě obsahuje dílčí nabídku různých modelů, střihů a pestrý výběr z mnoha barev, aby bylo přizpůsobení objednaného oblečení možné snadno sladit s firemní identitou.

Potisk nebo výšivka podle vašeho přání

Klasické pracovní tričko s dlouhými rukávy bez potisku či výšivky by nebyl příliš propracovaný kousek oblečení. Pokud chcete přidat více firemní identity a vytvořit sladěné pracovní oděvy pro své zaměstnance, můžete přidat potisk či výšivku podle vašeho přání. Při objednání více kusů oděvů je cena za jeden kus poměrně výhodná.

Ideální jako reklamní předmět

Oblečení s potiskem či výšivkou je nejenom vhodným vybavením pro zaměstnance, ale zároveň může posloužit i jako ideální reklamní předmět. Stačí si zvolit správnou barvu, vybrat vhodnou personalizaci a objednat dostatečné množství. Díky velkoobchodní specializované prodejně zaměřené na oblečení z různých kategorií to jistě nebude žádný problém.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist