Obklady a dlažby dávají interiérům styl

Obklady a dlažby dávají interiérům styl
5 (100%) 1 vote

Kvalita, formát, povrch a dekor materiálů, zvolených pro realizaci stěn a podlah, jsou jedním z hlavních parametrů, určujících nejen funkčnost, ale také celkový vzhled a atmosféru domova, tedy samozřejmě i koupelny. Jejich výběru byste proto měli věnovat maximální pozornost. Pokud vám dělá problém orientovat se v široké nabídce produktů na současném trhu, ochotně vám s tím pomohou specialisté z firmy KONRÁD KERAMIKA, jejichž vkusu a zkušenostem můžete bez obav důvěřovat.

dsc04093

Moc dobře vědí, že k zásadním hlediskům patří technické parametry obkladů a dlažeb, jako je nasákavost, mrazuvzdornost, odolnost vůči opotřebení a protiskluzové vlastnosti. S pomocí barev a různých typů formátů umějí účelně pracovat s optickým vyzněním výsledného prostoru, což ostatně dokazují i vzorové instalace na prodejnách. Představu o tom, jak bude vaše koupelna, ztvárněná s pomocí vybraných produktů, ve finále vypadat, vám navíc umožní s pomocí počítačové 3D vizualizace, jež zohlední konkrétní reálné podmínky. A to nejen pokud jde o už zmíněné podlahy a stěny, ale také z pohledu sanitární keramiky, sprchových koutů, vodovodních baterií či doplňků. Kromě tradiční klasiky tu najdete samozřejmě i nejnovější technologické vymoženosti, jako jsou například toalety bez splachovacího žlábku, které patří k soudobému trendu. To vše totiž mají obě pražské provozovny společnosti KONRÁD KERAMIKA, ať už v Dolních Měcholupech či nově i v Ďáblicích, na skladě, nebo jsou schopni zboží rychle objednat a dodat. Týká se to rovněž bohaté nabídky stavební chemie, jako jsou lepidla, spárovací hmoty, suché maltové směsi a podobně.

Výčet osvědčených značek, s nimiž KONRÁD KERAMIKA spolupracuje, je skutečně reprezentativní: RAKO, STRÖHER, NOVABELL, TUBADZIN, PARADYŽ,
CERESIT, KIESEL, WEBER , MAPEI, JIKA, IDEAL STANDARD, SAPHO, RAVAK, TEIKO, POLYSAN, SANTECH, RADAWAY, NOVASERVIS, HANSGROHE, GROHE.… Díky nim se budete ve své nové či zrekonstruované koupelně cítit jako v ráji.

Více na www.konradkeramika.cz

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist