Oceňte muže medailí. Určitě si to zaslouží!

Oceňte muže medailí. Určitě si to zaslouží!
Ohodnoťte článek!

Přemýšleli jste někdy o svém křestním jménu? Doprovází nás celý život a většinou to je první slovo, které (spolu se slovem máma) vyslovíme. Přemýšlíte-li proto o originálním dárku pro vaše nejbližší, zvažte medaili s vyrytým jménem obdarovaného. 

Zlatá medaile je obecně velmi originálním a hodnotným darem. Pokud je samozřejmě skutečně zlatá, tedy vyrobená z toho nejryzejšího čtyřiadvacetikarátového zlata. Medaile sama o sobě pak je symbolem vysokého hodnocení obdarovaného obdarovávaným. Tím, že někomu darujete medaili, mu naznačujete, že si ho vážíte. Věřte, že to ocení. 

Fenomén mužského světa

Zlatá medaile ale znamená mnohem víc. Je totiž fenoménem mužského světa. Snad každý muž rád soutěží a za své úspěchy je rád oceněn. Ideálně zlatou medailí, jež mu náležitě zvýší jeho ego. Zdaleka se přitom nemusím umístit na prvním místě v nějakém sportovním utkání. První místo mu můžete dát vy sama za cokoliv, co uznáte za vhodné a co si především zaslouží.

Vybírejte na e-shopu Pražské mincovny

Medaile z nejryzejšího zlata s nejrůznějšími tématy a výtvarnými zpracováními, jehož součástí může být i jakékoliv jméno z českého i slovenského kalendáře, seženete například na e-shopu Pražské mincovny zlate-mince.cz.

Originální zlaté slitky

Zlaté slitky ze skutečného ryzího zlata stejně jako mince a medaile, jež najdete v nabídce, nejsou žádnými „obyčejnými“ medailemi za sportovní úspěchy, ale skutečnými uměleckými díly se svou reálnou hodnotou.

Nechte se inspirovat

V nabídce Pražské mincovny ale najdete spoustu dalších originálních dárků, ať již pro vašeho manžela, partnera, otce, bratra, syna, nebo kolegu z práce. Pro inspiraci otevřete hlavní stránku e-shopu zlate-mince.cz, klikněte na odkaz tipy na dárky a hned na to na odkaz dárky pro muže a nechte se inspirovat.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist