Originální svatební oznámení, jmenovky a kartičky jako první krok

Pokud jste se rozhodli se svým protějškem, že svou cestu životem zpečetíte svatbou, čeká vás celá řada důležitých příprav. Abyste si svatební den nejen vy, ale i hosté náležitě užili, je třeba přípravy nepodcenit. Jednou z prvních věcí, které budete věnovat pozornost, je svatební oznámení, jímž dáte o vašem velkém dni všem vědět.

Termín ohlaste dostatečně dopředu

Jen tak budete mít jistotu, že si každý udělá čas a váš výjimečný okamžik si nenechá ujít. V prvé řadě si ujasněte s partnerem, v jakém stylu bude vaše svatba vyvedena. S tím by měl korespondovat i design svatebních tiskovin, jenž zahrnuje nejen samotné oznámení, ale též jmenovky na stůl a svatební kartičky. Nemáte-li dostatečně kreativní duši, svěřte se do rukou profesionálů, jako je Výhodný TISK. Jsou schopni vyhotovit svatební oznámení rychle do 24 hodin a levně. Pracují buď s vaším vlastním návrhem, nebo využijete některou z předpřipravených šablon online.

Jaké náležitosti by neměly chybět?

Na svatebním oznámení nezapomeňte uvést všechny podstatné informace. V úvodu by měla být uvedena jména snoubenců a datum svatby. Poté následuje místo, čas, případně adresa konání obřadu. Pozvánku je vhodné doplnit mottem či krátkým textem, který bude charakterizovat vztah a povahu budoucích novomanželů. Další krokem je pozvánka ke svatebnímu stolu.

Můžete ji vyhotovit ve dvou verzích, neboť všichni svatebčané se nemusí nutně účastnit oběda. Ten si chce řada novomanželů užít v kruhu rodinném, přátelé jsou přizváni až na odpolední raut. V pozvánce se zpravidla uvádí požadovaný dresscode, jídelní lístek, program, možnosti noclehu, zajištění dopravy a seznam vhodných tipů na dary. Všechny svatební tiskoviny si pohodlně vyhotovíte na www.vyhodnytisk.cz. Zvládne to opravdu každý, neboť si nemusíte instalovat žádný speciální program.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist