Oživte váš domov prostřednictvím barevných a zajímavých keramických květináčů

Oživte váš domov prostřednictvím barevných a zajímavých keramických květináčů
5 (100%) 1 vote

Muži a zvláště ženy lpí na tom, aby jejich domov vypadal hezky, útulně, aby vše spolu ladilo, celek byl esteticky příjemný, nebyl ničím narušen a přitom byl zajímavý a něčím jedinečný.

Jestliže chcete podtrhnout ráz vašeho domu nebo umocnit pocit domova, útulna či moderního pojetí, stačí mnohdy využít zdánlivé maličkosti, které však udělají velmi mnoho. Právě takové jsou i květináče. Spousta lidí jim nepřikládá až takovou váhu, ale stačí, abyste květiny umístili do jedinečných typů květináčů, a celé prostředí vypadá úplně jinak.

Trvanlivé keramické květináče

Velmi dobrým příkladem jsou masivní keramické květináče, truhlíky, hmoždíře, mísy a další modely. Jde o velmi trvanlivé nádoby, do nichž umístíte květiny, nebo je můžete velmi dobře využít na vytvoření dekorací k různým příležitostem.

Jejich uplatnění najdete na terase, u vstupních dveří, jen tak na zahradě, kde se mohou stát hezkou dominantou, stačí je umístit na vhodné místo. V mnoha provedeních je nabízí např. e-shop Habitat-cz.cz.

Zvolíte-li přírodní odstín truhlíku, bude se hodit do jakéhokoli prostředí. Navíc nikdy nezestárne a ať už jej přemístíte kdekoli, vždy skvěle „zapadne“. Moderní a nadlehčené pojetí představuje bílá nebo žlutá, zajímavost přináší provedení burel nebo antracit.005034

Vyzrajte nad suchem a horkým počasím

Jestliže se chystáte na dovolenou či prodloužený víkend, budete muset zajistit polévání květin sousedy, nebo rodinou. Vyřešit to ale můžete i mnohem snadněji. Pomohou vám samozavlažovací truhlíky. Prodávají se v mnoha provedeních i velikostech a jsou skutečně důmyslné.

Jednoduše do nich nalejete dostatek vody a květiny si následně sami budou brát vláhu dle své potřeby. Rostliny umístěné v těchto květináčích vydrží mnohem déle bez nutnosti polévání.

Udělejte váš domov hezčím a méně pracným. Stačí koupit si keramické nebo zasmozavlažovací květináče na Habitat-cz.cz. Uvidíte, že budete spokojeni a investice se vám vrátí v podobě úspory práce a hezkém exteriéru.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist